Anadolu Yakası Şehir İçi Nakliyat Fiyatları

Anadolu yakası şehir içi nakliyat fiyatları belirlemesi aşamasında pek çok firma standart fiyat listesi kullanıyor olsa da 26 yıllık sektörel deneyimimiz ile fiyat politikamızı müşterimize özel olarak düzenlemekteyiz.
Anadolu Yakası Şehir İçi Nakliyat Fiyatları
Anadolu Yakası Şehir İçi Nakliyat Fiyatları Yazı Özeti

Şehir içi nakliye ücretleri belirlemesinde yanıltıcı fiyatlara aldanarak profesyonellikten uzak hizmetler ile yüz yüze kalmak istemiyorsanız Özfilo Evden Eve nakliyat kalitesi ile tanışmanın zamanı geldi! Anadolu yakası şehir içi nakliyat fiyatları belirlemesi aşamasında pek çok firma standart fiyat listesi kullanıyor olsa da 26 yıllık sektörel deneyimimiz ile fiyat politikamızı müşterimize özel olarak düzenlemekteyiz.

Uzman kadro ile profesyonel hizmet sunmak amacı ile çıktığımız 26 yıllık bu yolda % 100’e yakın müşteri memnuniyeti elde etmek ile gurur duyuyoruz. Müşterilerimizden elde ettiğimiz geri dönüşleri hizmetlerimizi daha da mükemmelliğe ulaştırmak için değerlendiriyor ve sizlere en uygun nakliye fiyatları sunmak için 7 gün 24 saat çalışıyoruz.

Anadolu Yakası Şehir İçi Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

Taşınma arifesinde olan ve evden eve nakliyat firma seçimi için araştırmaya başlamış pek çok kişi Anadolu yakası şehir içi nakliyat fiyatları ne kadar sorusunun yanıtını aramaktadır. Bu sorunun yanıtını sizlere listeler halinde sunulan evden eve nakliyat fiyatları arasında bulmaya çalışmanız en büyük handikapınız olacaktır. Zira standart olarak sunulan fiyat tablosu sonrasında size özel değil de standart hizmetler almanız ve taşınma sürecinde ek maliyetler ile karşılaşmanız olası olmaktadır.

Özfilo Evden Eve Nakliyat firmamız 26 yıllık nakliyat sektöründe elde ettiği tecrübe ile müşterilerinin haklarını koruma ve onlara yüksek kalitede hizmeti en uygun nakliye fiyatları ile sunma çabasından asla vazgeçmemiştir. Bu sebeple de fiyat teklifi öncesi mutlaka ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktadır.

Şehir İçi Nakliyat Videoları

Istanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

İstanbul evden eve nakliyat hizmet ihtiyacınız var ise
0532 362 00 16 numaraları hattımızdan bize ulaşarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz Anadolu yakası şehir içi nakliyat fiyatları ve hizmetlerimiz hakkında bilgi verdikten sonra ücretsiz ekspertiz ziyareti için randevu oluşturacaktır.

Sizi ziyaret eden ekspertizimiz çeşitli bilgileri sizden alarak rapor düzenlemekte ve firmamıza iletmektedir. İstanbul evden eve nakliyat fiyatları ne kadar sorunuzun yanıtı da bu aşamadan sonra belli olmaktadır. Ekspertiz raporu doğrultusunda sunulacak olan hizmetler karşılığında teklif edilecek fiyat belirlenmektedir.

Özfilo evden eve nakliyat fiyat teklifimizin kabulü halinde firmamız tarafından nakliyat sözleşmesi düzenlenmektedir. Her iki tarafın haklarını koruyucu özelliğe sahip bu sözleşme de ödemeniz gereken ücret karşılığında alacağınız hizmet kalemleri net bir şekilde yer alır. Böylece taşınma esnasında sürpriz fiyatlar ya da eksik hizmetler ile karşılaşmanız mümkün olmaz

Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Özfilo Evden Eve nakliyat ekspertiz ziyareti sırasında taşınma sürecinde asansörlü nakliyat hizmeti verilip verilmeyeceği açık olarak belirlenmektedir. Sizlerin özel olarak asansörlü nakliyat talep etmesi dışında apartman girişi ya da merdivenlerin dar olması, yüksek kat gibi sebeplere bağlı olarak da ekspertizimiz asansörlü nakliyat fiyatları belirlenmesi hususunda belirleyici olabilmektedir.

Şehir İçi Nakliye Ücretleri Belirlemesini Etkileyen faktörler

Anadolu yakası şehir içi nakliyat fiyatları belirlemesinde pek çok faktörün öne çıktığını söyleyebiliriz. İşte bu nedenle size sunulacak standart fiyatlar ile aldanmamanızı ve keşif sonrası fiyat teklifi sunulmasına önem vermenizi rica ediyoruz. Zira her bir müşterimiz ve ona sunulacak hizmetlerimiz özel olmalıdır.

0532 362 00 16 Numaralı müşteri hizmetlerimize ulaştığınızda size keşif için randevu verilecektir. Keşif ekibimiz tarafından düzenlenen ekspertiz raporunda ise şu hususlara önem verilmektedir.

Taşınma mesafesi maliyeti oluşturan ana kalemlerden biridir. Kısa mesafe ile uzun mesafe taşınma ücretlerinin bir olması gerçekçi bir Anadolu yakası şehir içi nakliyat fiyatları  oluşturulmasına engel olacaktır.

Eşya miktarı da hem gerekli personel sayısının belirlenmesine önemli olmakta hem de araç büyüklüğünün seçimini sağlamaktadır. Bu sebeple evinizdeki eşya miktarına göre bir fiyat belirlemesi yapılmalıdır.

Çıkılacak ya da inilecek kat sayısı taşıma işlemini gerçekleştirecek personel sayımız ile birlikte taşıma süreci hakkında önemli bir veridir. Hatta kat yüksekliği, merdivenlerin ya da bina girişlerinin darlığı asansörlü nakliyat fiyatları dahil olmasına sebep olacağı için Anadolu yakası şehir içi nakliyat fiyatları değişim gösterecektir.

Anadolu yakası evden eve nakliyat hizmetimiz montaj ve demontaj dahil olarak sizlere sunulmaktadır. Ekspertizimiz ziyareti sırasında demonte edilecek mobilya ya da elektrikli cihazlarınızın miktarınıda raporda özel olarak belirtecektir. Böylece taşınma sürecinde kalifiye ustalarımız monte demonte hizmeti için hazır bulunacaklardır.

Başa dön