Ataşehir Evden Eve Nakliyat

İstanbul Ataşehir evden eve nakliyat sürecinizin sorunsuz ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi amacı ile Özfilo evden eve nakliyat firmamız hizmet vermektedir. Pek çok kişi için endişe dolu olan bu süreci sizler için kolaylaştırıyor ve en iyi evden eve nakliyat fiyatları ile hizmet sağlıyoruz.
ataşehir evden eve nakliyat
ataşehir evden eve nakliyat
Ataşehir Evden Eve Nakliyat Yazı Özeti

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Firmaları

Evden eve nakliyat Ataşehir de hizmet vermek amacı ile pek çok firma bulabilirsiniz. Evden eve nakliyat firmaları arasında hem kalitesi hem profesyonelliği hem de fiyat politikası ile öne çıkan firmamız, evden eve taşımacılık talebinizi karşılamaya hazırdır.

Kurumsal kimliği altında her daim profesyonel ekip ve ekipmanlar ile hizmet sağlayan Özfilo evden eve nakliyat, 26 yıla varan engin tecrübesi ile taşınma sürecini kolaylaştırmaktadır. Hiçbir eşyanızı toplamanıza gerek olmadan hasarsız ve güvenli evden eve nakliyat için firmamıza iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Özfilo Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz

Özfilo evden eve nakliyat firması olarak çok uzun yıllardır elde ettiğimiz tecrübeyi profesyonel hizmet eşliğinde sizlere sunmaktayız. Öncelikli ilkemiz % 100 müşteri memnuniyeti olması sebebi ile tüm evden eve taşımacılık sürecini programlı ve plan çerçevesinde gerçekleştiriyoruz. Peki, Özfilo evden eve nakliyat size ne hizmetler sunuyor?

Ücretsiz Ekspertiz İle Başlayan Profesyonel Hizmet

Ataşehir evden eve nakliyat ihtiyacınızın oluşması durumunda firmamızı arayarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Bunun için öncelikle sizi keşif ekibimiz ziyaret edecektir. Personelimiz tarafından taşınacak eşyaların miktarı ve cinsi belirlenmektedir. Kat sayısı, mesafe ve asansörlü nakliyat ihtiyacının olup olmadığı net olarak belirlenir ve ekspertiz raporu hazırlanır.

Nakliye Sözleşmesi İle Evden Eve Nakliyat Ataşehir

Ataşehir evden eve nakliyat fiyatları hususunda anlaşma sağlanmasının ardından Özfilo evden eve nakliyat sözleşmesi düzenlenmektedir. Bu sözleşme her iki tarafı da koruyan ve sunulacak hizmetleri içeren bir sözleşmedir.

Kurumsal bir firmadan hizmet aldığınızın en belirgin göstergesi de ücretsiz ekspertiz doğrultusunda fiyat teklifi sunulması ile nakliye sözleşmesi düzenlenmesidir. Bu nedenle Ataşehir evden eve nakliyat firmaları araştırırken bu hususlara önemle dikkat etmenizi öneriyoruz.

Paketleme/Ambalajlama Ekibimiz İle Güvenli Evden Eve Taşımacılık

Özfilo evden eve nakliyat ambalajlama ekibimiz taşınma sırasında gerekli tüm ekipmanları ile hazır bulunmaktadır. Kırılacak eşyaların naylonlu ambalajlar ile sarılması ve taşıma kutularına yerleştirilmesi deneyimli personelimiz tarafından yapılır. Paketlenen tüm eşyalar dikkatli bir şekilde araca taşınmaktadır.

Eşya Monte Ve Demonte Hizmeti

Eşya monte ve demonte hizmetimiz tüm evden eve nakliyat hizmetlerimizde ücretsiz olarak alanında uzman personelimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Ekibimiz demonte edilmesi gereken tüm mobilyaları ve elektronik cihazları sökerek ambalajlamakta ve taşınmaya hazır duruma getirmektedir.

Varış noktasında ise yeniden ambalajlarından sökülerek montaj işlemi yapılmaktadır. Hem demonte hem de monte işlemleri alanında uzman, deneyimli ustalar vasıtası ile hasara sebebiyet vermeden tamamlanmaktadır.

Nakliyat Sigortası

Özfilo evden eve nakliyat ile taşınacak olan tüm eşyalar için mutlaka nakliyat sigortası düzenlenmektedir. Düzenlenen bu nakliyat sigortası eşyaların ilk adresten nakliye aracı ile taşınmaya başladığı anda başlar ve taşınma noktasına ulaşması ile sona erir. Tüm hasar ve kayıplar sigorta poliçesinde yer alan teminat miktarınca güvence altındadır.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat'ta Koronavirüs Tedbirleri

Koronavirüs tedbirleri evden eve nakliyat sürecinde de geçerli olmaktadır. Özfilo evden eve nakliyat koronavirüs tedbirleri doğrultusunda bir takım önlemler alarak hizmetlerini sürdürmektedir. Öncelikle nakliyat işlemini gerçekleştirecek araçlarımız her seferinde dezenfekte edilir. Konut içerisinde minimum sayıda personelimiz özel kıyafetleri ve maskeleri ile size hizmet vermektedirler.

Ataşehir Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Ataşehir Asansörlü Eşya Taşıma
Ataşehir Asansörlü Eşya Taşıma

Evden eve taşımacılık sürecinde ortam koşullarının el ile taşımaya müsaade etmediği durumlarda asansörlü evden eve nakliyat tercih etmekteyiz. Asansörlü nakliyat aracımız taşınma tarihi ve saatinde adresinize gelmekte ve deneyimli ekibimiz tarafından asansör kurulum işlemine başlanmaktadır.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat fiyatlarını belirleyen çeşitli faktörler mevcuttur. Bu nedenle Özfilo evden eve nakliyat olarak telefonla gelen fiyat taleplerine doğrudan bir fiyat vermek yerine ücretsiz keşif ekibimizi yönlendirmeyi tercih ediyoruz.

Keşif ekibince hazırlanan ekspertiz raporu ile en iyi Ataşehir evden eve nakliyat fiyatları belirlemesini yapmakta ve sizlere teklif olarak sunmaktayız. Fiyat ve hizmet hususunda anlaşma sağlanması halinde firmamız nakliye sözleşmesi düzenlemektedir.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on skype
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram
Share on print
Başa dön