Çekmeköy Evden Eve Nakliyat Firması

İstanbul Çekmeköy evden eve nakliyat hizmetimiz sayesinde sizlere güvenli ve problemsiz bir hizmet sunmaktayız. Çekmeköy evden eve taşımacılık hususunda gelen talepler ücretsiz sunulan ekspertiz hizmetimiz ile kısa sürede karşılanmakta ve en iyi evden eve nakliyat fiyatları verilmektedir.
Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Çekmeköy Evden Eve Nakliyat Firması Yazı Özeti

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat Hizmetimiz

Hem şehir içi evden eve nakliyat hem de şehirler arası evden eve nakliyat hizmetleri için firmamız Özfilo evden eve nakliyat olarak sizlere hizmet vermekten memnuniyet duymaktayız. Kurumsal bir firmanın sizlere sağladığı güven ve profesyonel hizmet ile tanışmak için telefon numaralarımızdan bize ulaşarak ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanmalısınız.

Ücretsiz ekspertiz ile başlayan hizmetlerimiz nakliyat sözleşmesi, ambalajlama, monte demonte, nakliyat sigortası ve asansörlü nakliyat olmak üzere oldukça kapsamlıdır. Sizlerin endişe duyduğu taşınma sürecinizi en rahat şekilde tamamlamanız adına profesyonel hizmet veriyoruz.

Ücretsiz Keşif Ve Ekspertiz Hizmetimiz

Firmamız ekspertiz raporu doğrultusunda sizlere Çekmeköy evden eve nakliyat fiyatı vermektedir. Sunulan teklif içerisinde tüm detayları ile verilecek olan hizmetler yer alır ve bu sayede taşınma sırasında sürpriz ödeme talepleri ile karşılaşmanızın önüne geçilir.

Keşif için sizi ziyaret eden personelimiz taşınma sürecinin eksiksiz tamamlanması adına gerekli olan tüm notları rapor üzerine kayıt etmektedir. Ekspertiz raporu doğrultusunda araç büyüklüğü, personel sayısı, uzman personel gerekliliği, ambalaj malzeme miktarı ve asansörlü nakliyat aracı planlaması gibi pek çok adım sizin için taşınma sırasında hazır olacaktır.

Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi

Özfilo evden eve nakliyat firması olarak anlaşma sağladığımız her müşterimiz ile nakliyat sözleşmesi düzenlemekteyiz. Bu sözleşme içerisinde size sunulacak olan hizmetler ile anlaşma sağlanan Çekmeköy evden eve nakliyat fiyatı yer almaktadır Bu sözleşme her iki tarafı da koruyan özelliklere sahip olması nedeni ile kurumsal firmalar tarafından hiçbir şekilde ihmal edilmemektedir.

Ambalajlama/Paketleme

Çekmeköy evden eve nakliyat hizmetimizin en önemli kısımlarından biri de eşyalarınızın ambalajlanarak taşınmaya hazır olacak şekilde kutulara yerleştirilmesi sürecidir. Özfilo evden eve nakliyat ekibimiz tarafından her bir eşyanız paketlenmekte ve güvenle araca taşınmaktadır. Araç içerisindeki yerleşim ise devrilmeye müsaade etmeyecek bir düzende yapılmaktadır.

Monte Demonte Hizmeti

Çekmeköy evden eve nakliyat firmaları arasında yer alan Özfilo evden eve nakliyat için müşterilerimize sunduğumuz monte demonte hizmeti bu konuda tecrübeye sahip kişiler tarafından gerçekleştirilir.

Mobilyalarınız kolay ve hasarsız taşınması için demonte edilir. Her bir mobilya parçası dikkatli bir şekilde ambalajlanarak araca taşınmaktadır. Araç içi yerleşimlerinde öncelikle mobilya ve beyaz eşyalarınız yerleştirilmektedir. Demonte edilen her eşyanız yeni evinizde yeniden monte edilerek yerlerine yerleştirilmektedir.

Sigortalı Taşımacılık

Çekmeköy evden eve nakliyat sigortalı taşımacılık hizmeti sunan firmalardan biri olarak sizlerin bizlere emanet etmiş olduğu her bir eşyaya özen göstermekteyiz. Bu nedenle de eşyalarınızın araca yüklenmesi ve sevk edilmeye hazır olması halinde nakliyat sigortası düzenlemekteyiz. Olası tüm kayıplar ve hasarlar bu sigorta güvencesi altında temin edilmektedir.

Çekmeköy Asansörlü Nakliyat

Çekmeköy’de gerçekleştirilecek olan evden eve nakliyat işleminiz için bazı durumlarda asansörlü taşımacılık yapılması gerekli olmaktadır. Bu durumda Özfilo evden eve nakliyat tarafından verilecek olan hizmetlerimiz arasında Çekmeköy asansörlü nakliyat da yer alacaktır. Bu durumda uzman personelimiz tarafından asansör kurulumu yapılarak eşyaların araca taşınma süreci asansörlü nakliyat aracı ile yapılır.

Özfilo evden eve nakliyat, Çekmeköy asansörlü evden eve nakliyat hizmetini en uygun fiyat garantisi ile sizlere sunmaktadır. Asansörlü evden eve nakliyat Çekmeköy ihtiyaçlarınız için bizlere telefon numaralarımızdan ulaşmanız mümkündür.

Evden Eve Nakliyat da Hijyen Prosedürümüz

Çekmeköy evden eve nakliyat sürecinde minimum seviyede temasa dikkat edilmekte ve konut, ofis içerisinde en az kişi sayısı ile hizmet sağlanmaktadır. Araçlarımız size hizmet vermeden önce temizlenerek dezenfekte sürecinden geçirilir. Sosyal mesafe kurallarına uygun, hijyen bir hizmet sağlayan firmamız bu süreçte sizlerin de sağlığını ön plana almayı görev saymaktadır.

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Çekmeköy evden eve nakliyat firmaları arasında sunduğumuz kaliteli ve profesyonel hizmet sebebi ile firmamız ön plana çıkmaktadır. Çekmeköy evden eve nakliyat fiyatları açısında da sizlere uzman ekip, güvenli ve profesyonel hizmet sağlayan Özfilo Evden eve nakliyat, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımaktadır. Siz de firmamızdan hizmet almak isterseniz bizlere telefon numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat Hizmet Bölgeleri

 • Taşdelen evden eve nakliyat
 • Merkez Mah. evden eve nakliyat
 • Çarşı evden eve nakliyat
 • Santral evden eve nakliyat
 • Sondurak evden eve nakliyat
 • Şerifali evden eve nakliyat
 • Tatlısu evden eve nakliyat
 • Tavukçuyolu evden eve nakliyat
 • Alemdağ evden eve nakliyat
 • Soğukpınar evden eve nakliyat
 • Cumhuriyet evden eve nakliyat
 • Dudullu evden eve nakliyat
 • Necip Fazıl evden eve nakliyat
 • Ömerli evden eve nakliyat
 • Çamlık evden eve nakliyat
 • Madenler
 • Şahinbey cad. evden eve nakliyat
 • Sultançiftliği evden eve nakliyat
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on skype
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram
Share on print
Başa dön