NAKLiYAT ÇEŞiTLERi

 • EVDEN EVE NAKLiYAT

  Evden eve nakliyat hizmetleri. EV, DAİRE, VİLLA, HOMEOFİS DAİRE, NAKLİYATI

 • SiGORTALI NAKLİYAT

  Sigortalı daire nakliyatı.

 • REZiDANS OFiS NAKLiYESi

  Rezidans ofis nakliyatı.

 • PARÇA EŞYA NAKLiYESi

  Şehir içi - Şehir dışı parça eşya nakliyatı.

 • PiYANO NAKLiYESi

  Piyano nakliyesi evden yada müzayededen yada şehir dışına piyano nakliyatı.

 • ASANSÖRLÜ EŞYA NAKLiYESi

  Asansörlü vinçlerle eşya nakliyatı.

ŞEHiRLERARASI NAKLİYAT

EVDEN EVE NAKLİYAT

Şehirler arası evden eve nakliyat işine başlamadan önce taşınacak olan malzemelerin türleri tek tek kontrol edilerek uygun bir şekilde ambalajlanmaktadır. Parça eşya nakliyatı da aynı titizlikler yapılmaktadır. Bizim için eşyanızın boyutu önemli değildir. Biz evden eve nakliyat yaptığımız aileden hakettiğimiz parayı helal olarak alabilmek için elimizden geleni yapıp müşterimizi memnun etmeye çalışırız. Sektörede 25 yıllık deneyime sahip firma olarak şehirlerarası evden eve nakliyat da lider konuma gelmişizdir.

İŞTEN İŞE NAKLİYAT

Firmamız şehirlerarası işyeri nakliyat işine başlamadan önce ilk olarak eşyanın bulunduğu mesken yada işyerine gelerek eşyayı inceledikten sonra kesin bir fiyat çıkarabilmektedir. Eğer karşılıklı anlaşma olursa o dakika yetkili olan firma personelimiz ile müşteri arasında bir sözleşme yapılarak taşıma işi karşılıklı olarak yazılarak kağıt üzerine dökülür. Firma personelimizin gelmesinin amacı sadece fiyat değil eşyayı tam olarak görüp eşyaya göre araç temin etmek, sigorta değerini belirlemek, şehirlerarası nakliyatta kullanılacak malzemeyi ve taşımaya gelecek olan eleman sayısını da belirlemektir. Tüm ofis eşyaları taşıma sırasında çizilmez, kırılmaz, bir şekilde sarılır. Kırılacak eşyalar yada cam eşyalar kolilere köpüklerle dikkatli bir şekilde yerleştirilir. Koli üzerlerine mutlaka eşya sahibinin ismi yazılır. Şehirlerarası evden eve nakliyat, depolama, paketleme, stoklama gibi işleri firmamız ÖZFİLO evden eve nakliyat hızlı, güvenilir şekilde başarıyla sonuçlandırmayı sonuna kadar taahhüt eder. Öz filo nakliyat olarak hiç bir zaman ilave ek ücret talep etmiyoruz. Karşılıklı anlaşıp sözleşmeli olarak eşyalarınızı garantili yerlerine ulaştırıyoruz.

 

NAKLiYAT HiZMETLERi iÇiN GÜNÜN HER SAATi 0532 362 00 16 Nolu telefondan arayabilir yada sehirlerarasinakliyat@hotmail.com olan mail adresimize mesaj gönderebilirsiniz.Sehirlerarası

Şehirlerarası evden eve nakliyat da en önemli hedefimiz ve ilkemiz tasıma sırasında olusabilecek hataları meydana gelmeden önlemektir.

Özfilo nakliyat hizmetlerinde eşyalarınızın güvenliği için taşınacak ürünleriniz sigorta güvencesindedir.
Tüm nakliyat işlemlerimizde maksimum güvenlik ve esas alınarak sigortalı evden eve taşımacılık konusunda uzman kadromuzla sizlere en güzel hizmeti vermek için telefonlarınızı (0216 427 1783) (0212 266 0455) bekliyoruz.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Firması olarak tüm nakliyat ve taşımacılık işlerimizi sigortalı ve garantili olarak taşımaktayız. Tüm sorumluluk firmamıza aittir. Sizde İstanbuulda evden eve nakliyat ihtiyaçlarınızı firmamız özfilo nakliyat la sorunsuzca- taşıatabilirsiniz. 0532 3620016 arayın size fiyat ve nakliye hakında yardımcı olalım. Tüm eşyalrınza zara görmeden tüm istanbul lokasyonuna hizmet vermekteyiz.

Evden Eve Nakliyat Firması olarak iş sağlığı ve güvenliği kurallarına GERÇEKTEN uymayı, ANA ilke ediniyoruz.

Şehir içi veya şehir dışı evden eve nakliyat işine başlamdan önce evinizde, yada işyerinizde öncelikle sökülmesi gereken mobilyalar söküyoruz. Bütün mobilyalar itinalı bir şekilde sarılıp paketlere yerleştiriyoruz. Ambalajlı olarak kamyonlarımıza yüklemesini, taşımasını sağlıyoruz. Taşınılacak yeni adreste de merdivenlerden ambalajlı olarak taşıma yapıyoruz.. Yerleşmesi gereken odalara yerleştirildikten sonra üzerindeki ambalaj açılıp temiz bir şekilde müşterimizn istediği yere yerleştiriyororuz.

Müşterimizin memnunuyetini sağladıkdan sonra müşterimizle artık dost olarak ayrılıyoruz. Tüm müşterilerimizi kendi ailemiz gibi göreceğimize söz veriyoruz.
Şehirlerarası evden eve nakliyat, depolama, paketleme, stoklama gibi işleri firmamız ÖZFİLO evden eve nakliyat hızlı, güvenilir ve zamanında başarıyla sonuçlandırmayı sonuna kadar taahhüt eder. ŞEhirlerarasınakliyat TELEFON : 0216 427 1783
www.ozfilo.com
.Şehirlerarası nakliyatta ve şehir içi evden eve nakliyatta Müşterimizin memnuniyeti her zaman bizim ilk sıradaki Önceliğimizdir. sehirlerarasi nakliyat Ara 0532 362 00 16
www.işyeritaşıma.com

 

Şehirlerarası nakliyat için İstanbul maltepe de olan işyerimizde bütün nakliyat ve taşımacılık işleri için uygun kamyonlarımız bulunmaktadır. 0216 427 17 83 nolu ofis telefonumuzda size ön bilgi ve ön fiyat verebilecek personlemiz mevcuttur.

Özfilo şehirlerarası nakliyat ve taşıma hizmetlerimizde her zaman bakımlı ve yeni model araçlarımız ile hizmet vermekteyiz. Ambalajlama ve paketleme konusundaki hassaslığımız ve aldığımız önlemler sayesinde eşyalarınız en iyi şeklide yeni adresinize sorunsuz olarak taşınmaktayız.
 

Diğer tüm istek ve şikayetleriniz için 0532 362 0016 nolu telefonumuzdan şehirler arası nakliyat için fiyat görüş ve önerilerinize bekliyoruz.

Şehirler arası nakliyat fiyatlarımız yaptığımız iş ve eşyalarınızın sigortalı taşınması için gerçekten en uygun fiyatı en güvenli nakliyat hizmetini sunmaktayız. Şehirler arası nakliyat uzmanı olarak bütün kamyonlarımız yetki belgelidir.

Şehirlerarası  asansörlü taşımacılık sistemi ile zamandan tasarruf sağlamaktadır. Aynı zamanda eşyaların güvenli taşınması anlamında hasar riskini en aza indirmektedir. Asansörlü Nakliyat fiyatımız taşıma fiyatına artı olarak 400TL dir.
Sizin de ev taşıma yada şehirler arası nakliyat ihtiyaçlarınızı hemen sorunsuz ve sigortalı olarak tam zamanında taşımak için firmamız Özfilo şehirler arası nakliyat ve taşımacılık A.Ş. 0216 427 17 83 nolu şirket teflonumuzda sizin istekle ve önerilerilerinizi bekliyoruz. Dilerseniz 0532 3620016 cep telefonundan akşam : 21:00’ a kadar nakliyat  fiyatı hakkında size bilgi verebiliriz.

şehirlerarası nakliyat ve şehir içi nakliyat fiyatı almak için bizi çekinmeden arayabilrisniz.02164271783 nolu ofis telefonumuzda sizin görüş istek ve sorularınızı bekliyoruz.

NAKLİYAT BÖLGELERİ

NAKLİYE ÇEŞİTLERİ

 • client_img
 • client_img
 • client_img
 • client_img
 • client_img
 • client_img
 • client_img
 • client_img

İLKELERİMİZ

 • İstanbul' dan yurdumuzun her yerine ev, ofis, şirket, daire, villa, konut nakliyatı ve parça eşya nakliyesi yapıp, Evden eve nakliyat ve parça eşya nakliyatı için en iyi hizmet anlayışı ve en uygun nakliyat ve parça eşya taşıması fiyatlarımız ile Türkiye'nin her yerine nakliyat ve taşımacılık hizmetini garantili ve sigortalı güvenle karşılmaktayız

 • 1. Yükleme ve boşaltma firmamız tarafından yapılacaktır.
  2. Söz konusu iş için taşıma personeli görevlendirilmiştir.
  3. Elemanların içinde Tesisatçı marangoz ve elektrikçi bulunmaktadır.
  4. Evin içindeki eşyalar firmamız tarafından havalı naylon ile ambalajlanacaktır.
  5. Kırılacak eşyalar çelik karton kolilere yerleştirilecektir.
  6. Kıyafetler için askılı dolabımız mevcuttur.
  7. Tüm araçlarımız kapalı ve çelik kasalıdır.
  8. Eşya taşınmasında tüm eşyalarınız sigortalıdır.

  Cayhan TUZCUOĞLU

  0532 362 0016

 • Şehirlerarası evden eve taşıma yaparken ilk öncelik daha özenli paketleme ve kolilere yerleştirerek eşyalarınız zarar görmeden taşımaktır. Eşyalarınızı taşımada küçük, kırılacak mutfak yada elektronik eşyalarınızı plastik malzeme ile kaplanılıp, kutulanıp kolilere yerleştirildikten sonra ve uygun taşıma işine başlamaktayız. Sözleşme olmadan şehirler arası yada herhangibir taşıma prensip olarak yapmamaktayız.

 • Şehirlerarası nakliyat bizim en iyi yaptığımız ve uzun yıllardır uğraştığımız bir işçilikdir... Şehirlerarası nakliyat fiyatı verirken gerçekten yapabileceğimiz iş için gerçek nakliyat fiyatı vermekteyiz. Yapamıyacağımız hiç bir işe imza atmayız. Nakliyat işini almadan bir gün önce, nakliye yapılacak yere gidip, ücretsiz keşif yapıyoruz. Daha sonra verdiğimiz fiyatta anlaşırsak beraber yazılı olarak sözleşme yapıp karşılık imza altına alıyoruz. Daha sonra müşterinin müsait olduğu zamanda eşyaların komple sarılıp paketlenip kolilenmesini sağladıktan sonra eşyanın boyutuna göre uygun kamyonlarımıza kendi personelimizle eşyalarınızı naklediyoruz.

  Cayhan TUZCUOĞLU

  (0532)362 0016