Evden Eve Nakliyat Fiyat

Evden eve nakliyat fiyatları belirlenme sürecinde ise firmanın ücretsiz ekspertiz hizmeti ile keşif yapması gerekmektedir. Aksi takdirde telefon ile verilecek evden eve nakliyat fiyat teklifleri size beklenmedik sürpriz ek maliyetler çıkarabilir.
Evden eve nkliyat fiyat
Evden Eve Nakliyat Fiyat Yazı Özeti

Evden eve nakliyat hizmetinde firma tecrübesi, ekipman ve çalışma prensibi oldukça önemlidir. Evden eve nakliyat fiyatları belirlenme sürecinde ise firmanın ücretsiz ekspertiz hizmeti ile keşif yapması gerekmektedir. Aksi takdirde telefon ile verilecek evden eve nakliyat fiyat teklifleri size beklenmedik sürpriz ek maliyetler çıkarabilir.

Evden eve nakliyat fiyat alma sürecinde çoğunlukla firmaları telefon ile arayarak fiyat vermelerini beklemek olmaktadır. Oysaki her evden eve taşınma süreci farklı maliyetler ortaya çıkarmaktadır. Bu nedenle anlaşma öncesi firma yetkilisi tarafından yerinde keşif yapılması ve ekspertiz raporu düzenlenmesi önemlidir. Zira bu rapor üzerinden evden eve nakliyat fiyatları belirlenmelidir.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat fiyat belirlemesinde birçok husus göz önüne alınmaktadır. Bunlar genel olarak taşınacak eşya miktarı, gidilecek mesafe, gerekli olan ekipman ve personel sayısı olarak sayılabilir. Elbette ki bunların dışında birkaç husus daha evden eve nakliyat için önemli olmaktadır. Peki, Nakliyat fiyatları nasıl belirlenir?

Evden Eve Nakliyat Fiyat Da Eşya Miktarının Önemi

Evden eve nakliyat fiyatları temelde oda sayısına göre açıklanmaktadır. 1+1, 2+1 ve 3+1 evden eve nakliyat fiyatları şeklinde kademeli fiyat açıklaması yapan firmalara rastlamak mümkün. Oda sayısına göre taşınacak olan eşya miktarı kabaca hesaplanabilmektedir. Fakat tek kıstasın oda sayısı olması yeterli olmamaktadır.

Bazı evlerin oda sayısı düşük olmasına rağmen gereğinden fazla eşya ya da mobilya olabileceği gibi beklenenden az da eşya olabilmektedir. Bu nedenle evden eve nakliyat fiyat alma aşamasında mutlaka firmadan yerinde keşif yapılmasını talep etmenizi öneririz. Firmamız ekspertiz raporu olmadan sadece oda sayısına göre evden eve taşıma fiyatı için teklif sunmamaktadır.

Gidilecek Mesafenin Evden Eve Nakliyat Fiyatları Üzerinde Etkisi

Taşınma sürecinizin rahat ve sorunsuz geçmesi için mutlaka ön keşif ekibi bulunan kurumsal firmayı tercih etmeniz önemlidir. Zira şehiriçi evden eve nakliyat fiyatları dahi gidilecek mesafenin uzaklığına göre değişim gösterebilmektedir. Şehirlerarası nakliyat fiyatlarında bu fark daha fazla olabilmektedir. Bu nedenle ekspertiz uzmanına hangi il ya da ilçeden nereye taşınılacağı hususunda net bir bilgi vermeniz önemlidir

Araç Büyüklüğü Ve Personel Sayısının Belirlenmesi

Taşınma sürecinde eşya miktarına göre nakliye işlemini yapacak aracın büyüklüğü ve personel sayısı belirlenmektedir. Ayrıca demonte edilecek mobilya sayısı, elektronik eşya miktarı gibi hususlar teknik personel ihtiyacının da belirlenmesinde etkili olmaktadır.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Şayet insan gücü ile taşınma işlemi yapılamayacak durumlar mevcut ise asansörlü evden eve nakliyat işlemi yapılması zorunludur. Bina girişinin, merdivenlerin uygun olması, çok yüksek katlara taşınma sürecinde çoğunlukla asansörlü taşıma tercih edilmektedir. Bu durumda asansörlü evden eve nakliyat fiyatları teklif edilmesi gereklidir.

Nakliye Sigortası

Özfilo Nakliyat olarak tüm evden eve nakliyat süreçlerinde mutlaka nakliye sigortası düzenlemekteyiz. Bu sigorta sayesinde eşyalarınız sigorta kapsamında güvence altına alınacaktır. Bu nedenle nakliye sigortası bedeli de evden eve nakliyat fiyatları içerisine dahil edilmektedir.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat fiyat hesaplama sürecinde etkili olan pek çok faktörü sizlere kısaca tanıtmak istedik. Şehiriçi evden eve nakliyat fiyatları genelde çok farklılık göstermiyor olup evden eve nakliyat fiyat al aşamasında sizlere aşağı yukarı ortalama bir fiyat sunulmaktadır. Ancak Şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatları birbirinden oldukça farklı olabilmektedir.

Peki, Şehirlerarası evden eve nakliyat fiyat hesaplaması nasıl yapılmaktadır. Özfilo nakliyat olarak sizlere evden eve nakliyat fiyatı uygun fiyat sunabilmek için mutlaka keşif ekibimizin ekspertiz raporunu dikkate almaktayız.

Ankara Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Tüm Türkiye’ye hizmet sunan firmamız Ankara evden eve nakliyat fiyatları ile de kaliteli hizmeti en iyi fiyata sunmayı arzulamaktadır. Bu nedenle Ankara’dan İstanbul’a evden eve nakliyat fiyatı belirlemesinde olabilecek minimum fiyat düzeyini uygulamaya çalışmaktadır. Gerek İstanbul da gerekse de Ankara’da nakliyat sürecinde sizlere profesyonel bir ekip tarafından hizmet sunmaktadır.

Taşınma sürecinin pek çok kişi için endişe dolu ve yorucu bir süreç olduğunu biliyoruz. 26 Yılı aşkın sektörel tecrübemiz sayesinde sizler için zor olan bu süreci en iyi evden eve nakliyat Ankara fiyat politikamız ile kolaylaştırmak istiyoruz. Tüm eşyalarınızın özenle paketlenmesi ve taşınması ekibimiz tarafından yapılacak olup gidilecek olan adreste yerleştirme işlemleri de yine ekibimiz tarafınca yapılmaktadır.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İstanbul’dan başka bir ile taşınmak istiyorsanız tercihiniz kesinlikle Özfilo nakliyat olmalıdır. Rekabetçi fiyatlar sunan firmamız son teknolojik araçlar ve eğitimli personel ile taşınma sürecini sizin için kolaylaştırmaktadır. İstanbul’dan Ankara’ya evden eve nakliyat fiyat alma için iletişim numaralarımızdan ya da web sitemizden yer alan form üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Evden eve nakliyat İstanbul fiyat teklifi almadan önce mutlaka firmamızda keşif ekibi göndermelerini isteyiniz. Bu sayede en ekonomik ve sürpriz masraflar içermeyen bir fiyat sizlere sunulacak ve taşınma sürecinde çeşitli olumsuzluklarla karşılaşmanızın önüne geçilecektir.

Bursa Evden Eve Nakliyat Fiyat

Bursa evden eve nakliyat hizmetleri de sunan firmamız Türkiye’nin tüm illerine şehirlerarası nakliyat hizmetini en iyi fiyat garantisi ile vermektedir. % 100 Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulması sebebi ile sizlere her daim işini bilen, profesyonel ve alanında uzman bir ekip eşlik edecektir.

Evden eve nakliyat Bursa fiyat teklifi pek çok firma tarafından telefonla sunulmaktadır. Keşif yapılmadan verilen fiyatlara itibar etmemenizi öneririz. Aksi takdirde taşınma esnasında size ek maliyetler öne sürülerek ekstra fiyatlar talep edilebilmektedir. Keşif için Özfilo nakliyat iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

İzmir Evden Eve Nakliyat Fiyat

İzmir’de ki adresinizden farklı bir şehire taşınmak mı istiyorsunuz? Biliyoruz ki taşınma süreci gözünüzde oldukça fazla büyüyor, eşyalarınızın hasar görmesinden korkuyorsunuz. Tüm bu endişeleri Özfilo nakliyat tecrübesi ile geride bırakmanın zamanı artık geldi.

Özfilo nakliyat size en uygun evden eve nakliyat İzmir fiyat teklifi sunacaktır. Üstelik profesyonel bir nakliye ekibi eşliğinde son teknolojik araçlar ile bu imkanı sağlamaktadır. Nakliye sigortası ile de tüm eşyalarınız güvence altında olacaktır.

Evden Eve Nakliyat Fiyat İçin Merak Edilenler

Taşınma sürecinde evden eve nakliyat firması arayışı içerisinde olan kişiler için sık sorulan ve merak edilen soruları kısaca yanıtlamak istiyoruz.

Evden Eve Nakliyat Fiyat 2021

Şehiriçi ve şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız tarafından sizlere en iyi evden eve nakliyat fiyatı 2021 yılında da sunulmaya devam edilmektedir. Firmamızın şehiriçi nakliyat fiyatları belirlemesi ekspertiz raporuna bağlı olmakla birlikte;

  • 1+1 evden eve nakliyat fiyatları 1.100 TL’den
  • 2+1 evden eve nakliyat fiyatı 1.500 TL’den
  • 3+1 evden eve nakliyat fiyatı ise 1.800 TL’den başlamaktadır.

Şehirler Arası Nakliyat Kaç TL?

Şehirlerarası evden evet nakliyat fiyat hesaplama sürecinde daha öncede belirttiğimiz gibi temelde eşya miktarı ve gidilecek km önemli olmaktadır. Bunun dışında asansörlü taşıma yapılması gerekiyorsa ilave olarak bunun maliyeti de Şehirler arası nakliyat fiyatına eklenecektir.

Evden Eve Nakliyat Ankara Kaç Lira?

Özfilo nakliyat olarak evden eve nakliyat Ankara fiyatı belirlemesinde ekspertiz raporunu göz önünde bulundurmaktayız. Ekspertiz raporunda yer alan hususlar doğrultusunda size evden eve nakliyat uygun fiyat teklif edilecektir.+

Nakliyat Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Nakliyat fiyatlarının belirlenmesinde taşınacak eşya miktarı, gidilecek olan km, araç büyüklüğü, kullanılması zorunlu olan ekipman ve taşınma sürecine eşlik edecek personel sayısı dikkate alınmaktadır.

Tüm bu bilgiler sizlere gelen keşif ekibi tarafından hazırlanmış olan ekspertiz raporu içerisinde yer almaktadır. Buradaki bilgiler dikkate alınır ve tüm bu bilgiler eşliğinde evden eve nakliyat fiyatları belirlemesi yapılmaktadır.

Asansörlü Taşıma Fiyatları Ne Kadar?

Asansörlü taşıma işlemi yapılmasının zorunlu olduğu haller dışında bazı kişiler evden eve taşıma işleminin asansör ile yapılmasını arzu etmektedir. Bu aşamada en çok merak edilen konular arasında asansörlü taşıma fiyatları ne kadar sorusu da dahil olmuştur. Evden eve nakliyat fiyat hesaplama sürecinde asansörlü taşıma fiyatı da eklenerek firmamız tarafından fiyat teklifi sunulmaktadır.

Asansörlü Taşımacılık Nedir?

Asansörlü taşımacılık dışarıda asansör kurularak eşyaların taşınmasına en uygun olan pencere ya da balkon kapısından taşınma sürecini içerir. Asansörlü taşımacılık evden eve nakliyat sürecinde en çok tercih edilen hizmetlerden biridir.

Özellikle yüksek katlardan taşınma işlemi yapılacak ise ya da bina girişi, merdivenler taşınma işlemini zorlaştırıyor ise asansörlü taşıma tercih edilir. Bazı müşterilerimiz mobilyalarının demonte olmaması ve zarar görmemesi için asansörlü taşıma işlemini özellikle tercih etmektedirler. Bu aşamada ekspertizimiz asansörlü taşıma yapılacağını rapora not etmekte ve evden eve nakliyat fiyat belirlemesinde asansörlü taşıma fiyatları da dahil edilmektedir.

Asansörlü Taşıma Nasıl Yapılır?

Firmamız keşif ekibi tarafından asansörlü taşımacılık işlemi yapılacağı belirtilmiş ise taşınma için firmamız ile anlaşma yaptığınız tarih ve saatte asansörlü taşıma aracıda hazır bulunmaktadır. Evden eve nakliyat sürecinin başlangıcında ekibimizin bir kısmı ev içerisinde paketleme ile demonte işlemlerini gerçekleştirirken diğer ekip arkadaşlarımız en uygun olan noktadan asansör kurulumu işlemini yaparlar.

Paketlenen eşyalar ve demonte edilerek sarılan mobilyalar dikkatli bir şekilde çıkarılarak asansör üzerine özenle yerleştirilir. Asansör aracılığı ile indirilen tüm eşyalar devrilmeyecek şekilde araca yerleştirilir. Taşınma sürecini oldukça kolaylaştıran ve zaman olarak da kısaltan asansörlü evden eve nakliyat hizmeti Özfilo nakliyat tarafından da sunulmaktadır.

Özfilo Nakliyat da Evden Eve Nakliyat Uygun Fiyat Güvencesi ile

26 Yılı aşkın nakliyat sektöründe siz değerli müşterilerine hizmet veren firmamızın önceliği her zaman % 100 müşteri memnuniyeti olmuştur. Bu öncelik çerçevesinde tüm ekibimiz düzenli eğitimlere tabi olmakta, tüm ekipmanlarımız son teknolojik araçlar ile yenilenmektedir.

Gerek kapalı kasa araçlarımızın gerekse de kullandığımız ekipmanların koronavirüs tedbirleri kapsamında evden eve nakliyat sürecinin başlaması için düzenli olarak dezenfeksiyon işlemleri yapılmaktadır. Personelimiz en düşük temas ve özel koruyucu kıyafetler ile sizlere hizmet vermektedir.

Taşınma sürecinde eşyalarınızın zarar görmemesi için gerek taşınma esnasında gerekse de kapalı kasa araçlarımıza yerleştirilmesi esnasında azami dikkat sarf edilmektedir. Eşyalarınızın güvencesi için taşınma sürecinin başladığı başlangıç noktasından varış noktasına kadar nakliye sigortası mutlaka düzenlenmektedir.

Tüm bu deneyim, uzman ekip ve ekipmanlar ile sizlere kaliteli hizmeti evden eve nakliyat uygun fiyat güvencesi ile sunmanın gururunu yaşıyoruz. Siz de ister şehiriçi taşınma işlemlerinizde isterse de şehirlerarası evden eve nakliyat fiyat al ihtiyacınızda firmamıza iletişim numaralarından ulaşabilir, ekspertiz için keşif ekibi isteyebilirsiniz. En kısa sürede ekibimiz sizi ziyaret ederek evden eve nakliyat fiyat teklifi sunacaktır.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on skype
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram
Share on print
Başa dön