NAKLİYAT ÇEŞİTLERİ

 • EVDEN EVE NAKLİYAT

  Evden eve nakliyat hizmetleri. EV, DAİRE, VİLLA, HOMEOFİS DAİRE, NAKLİYATI

 • SİGORTALI NAKLİYAT

  Sigortalı daire nakliyatı.

 • REZİDANS OFİS NAKLİYESİ

  Rezidans ofis nakliyatı.

 • PARÇA EŞYA NAKLİYESİ

  Şehir içi - Şehir dışı parça eşya nakliyatı.

 • PİYANO NAKLİYESİ

  Piyano nakliyesi evden yada müzayededen yada şehir dışına piyano nakliyatı.

 • ASANSÖRLÜ EŞYA NAKLİYESİ

  Asansörlü vinçlerle eşya nakliyatı.

ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT

 

NAKLİYAT HİZMETLERİ İÇİN MESAİ SAATLERİNDE 0532 362 00 16 Nolu telefondan arayabilir yada sehirlerarasinakliyat@hotmail.com olan mail adresimize mesaj gönderebilirsiniz.Sehirlerarası

Şehirlerarası evden eve nakliyat da en önemli hedefimiz ve ilkemiz taşıma sırasında oluşabilecek hataları meydana gelmeden önlemektir.

Tayin dönemi Evden Eve Nakliyat fiyatı almak için hemen arayın 0532 362 0016 - 0216 427 1783 - mail: sehirlerarasinakliyat@hotmail.com.

Şehir içi veya şehirlerarası evden eve nakliyat işine başlamadan önce evinizde, öncelikle sökülmesi gereken mobilyaları söküyoruz. Bütün eşyalar itinalı bir şekilde sarılıp, ambalajlanıp paketlenip kolilere yerleştiriyoruz. Ambalajlı olarak kamyonlarımıza yüklemesini, taşımasını sağlıyoruz. Taşınılacak yeni adreste de merdivenlerden ambalajlı olarak taşıma yapıyoruz.

Yerleşmesi gereken odalara yerleştirildikten sonra üzerindeki ambalaj açılıp temiz bir şekilde müşterimizin istediği yere yerleştiriyoruz. Müşterimizin memnuniyetini sağladıkdan sonra müşterimizle artık dost olarak ayrılıyoruz. Tüm müşterilerimizi kendi ailemiz gibi göreceğimize söz veriyoruz.
Şehirlerarası evden eve nakliyat, depolama, paketleme, stoklama gibi işleri firmamız ÖZFİLO evden eve nakliyat hızlı, güvenilir ve zamanında başarıyla sonuçlandırmayı sonuna kadar taahhüt eder. ŞEhirlerarasınakliyat TELEFON : 0216 427 1783
www.ozfilo.com
Şehirlerarası nakliyatta ve şehir içi evden eve nakliyatta Müşterimizin memnuniyeti her zaman bizim ilk sıradaki Önceliğimizdir. sehirlerarasi nakliyat Ara 0532 362 00 16
www.işyeritaşıma.com

 

Şehirlerarası nakliyat için İstanbul maltepe de olan işyerimizde bütün nakliyat ve taşımacılık işleri için uygun kamyonlarımız bulunmaktadır. 0216 427 17 83 nolu ofis telefonumuzda size ön bilgi ve ön fiyat verebilecek personlemiz mevcuttur. Diğer tüm istek ve şikayetleriniz için 0532 362 0016 nolu telefonumuzdan şehirler arası nakliyat için fiyat görüş ve önerilerinize bekliyoruz.

Şehirler arası nakliyat fiyatlarımız yaptığımız iş ve eşyalarınızın sigortalı taşınması için gerçekten en uygun fiyata en güvenli nakliyat hizmetidir. Şehirler arası nakliyat uzmanı olarak bütün kamyonlarımız Resmi yetki belgelere sahip araçlardır.şehirlerarası nakliyat ve şehir içi nakliyat fiyatı almak için bizi çekinmeden arayabilrisniz.02164271783 nolu ofis telefonumuzda sizin görüş istek ve sorularınızı bekliyoruz.

NAKLİYAT BÖLGELERİ

NAKLİYE ÇEŞİTLERİ

 • client_img
 • client_img
 • client_img
 • client_img
 • client_img
 • client_img
 • client_img
 • client_img

İLKELERİMİZ

 • İstanbul' dan yurdumuzun her yerine ev, ofis, şirket, daire, villa, konut nakliyatı ve parça eşya nakliyesi yapıp, Evden eve nakliyat ve parça eşya nakliyatı için en iyi hizmet anlayışı ve en uygun nakliyat ve parça eşya taşıması fiyatlarımız ile Türkiye'nin her yerine nakliyat ve taşımacılık hizmetini garantili ve sigortalı güvenle karşılmaktayız

 • 1. Yükleme ve boşaltma firmamız tarafından yapılacaktır.
  2. Söz konusu iş için taşıma personeli görevlendirilmiştir.
  3. Elemanların içinde Tesisatçı marangoz ve elektrikçi bulunmaktadır.
  4. Evin içindeki eşyalar firmamız tarafından havalı naylon ile ambalajlanacaktır.
  5. Kırılacak eşyalar çelik karton kolilere yerleştirilecektir.
  6. Kıyafetler için askılı dolabımız mevcuttur.
  7. Tüm araçlarımız kapalı ve çelik kasalıdır.
  8. Eşya taşınmasında tüm eşyalarınız sigortalıdır.

  Cayhan TUZCUOĞLU

  0532 362 0016

 • Şehirlerarası evden eve taşıma yaparken ilk öncelik daha özenli paketleme ve kolilere yerleştirerek eşyalarınız zarar görmeden taşımaktır. Eşyalarınızı taşımada küçük, kırılacak mutfak yada elektronik eşyalarınızı plastik malzeme ile kaplanılıp, kutulanıp kolilere yerleştirildikten sonra ve uygun taşıma işine başlamaktayız. Sözleşme olmadan şehirler arası yada herhangibir taşıma prensip olarak yapmamaktayız.

 • Şehirlerarası nakliyat bizim en iyi yaptığımız ve uzun yıllardır uğraştığımız bir işçilikdir... Şehirlerarası nakliyat fiyatı verirken gerçekten yapabileceğimiz iş için gerçek nakliyat fiyatı vermekteyiz. Yapamıyacağımız hiç bir işe imza atmayız. Nakliyat işini almadan bir gün önce, nakliye yapılacak yere gidip, ücretsiz keşif yapıyoruz. Daha sonra verdiğimiz fiyatta anlaşırsak beraber yazılı olarak sözleşme yapıp karşılık imza altına alıyoruz. Daha sonra müşterinin müsait olduğu zamanda eşyaların komple sarılıp paketlenip kolilenmesini sağladıktan sonra eşyanın boyutuna göre uygun kamyonlarımıza kendi personelimizle eşyalarınızı naklediyoruz.

  Cayhan TUZCUOĞLU

  (0532)362 0016