İstanbul Erzurum Şehirler Arası Nakliyat da Profesyonel

Asansörlü nakliyat araçlarımız ile gerçekleştirdiğimiz titiz İstanbul Erzurum şehirler arası evden eve nakliyat işlemlerini sigortalı ve hasarsız olarak tamamlamaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sağlayan firmamız uzman ekip işbirliği ile profesyonel bir hizmeti sizlere sunma çabasındadır.
İstanbul Erzurum Şehirler Arası Ev Taşıma
İstanbul Erzurum Şehirler Arası Ev Taşıma
İstanbul Erzurum Şehirler Arası Nakliyat da Profesyonel Yazı Özeti

İstanbul Erzurum şehirler arası nakliyat işlemlerinize en iyi fiyata en üstün kalite sunmaktadır.

İstanbul Erzurum Şehirler Arası Nakliyat Hizmetlerimiz

İstanbul Erzurum şehirler arası nakliyat hizmetleri içerisinde şehirler arası ev taşıma ve eşya taşıma yer almaktadır. En çok tercih edilen ve ücretsiz ekspertiz hizmeti ile başlayan Erzurum İstanbul şehirler arası ev taşıma hizmetimiz içerisinde ambalajlama, asansörlü taşımacılık ve monte demonte hizmeti de bulunmaktadır.

Şehirler arası eşya taşıma hizmeti de sağlayan firmamız sektörde 26 yıllık deneyime sahiptir. Eğitimli personeller ve geniş araç filosu ile profesyonel olarak sunduğumuz hizmetlerimizde rekabetçi fiyat politikamız ile de öne çıkmaktayız.

Erzurum İstanbul şehirler arası evden eve nakliyat süreçlerimizde her aşama da profesyonel bir hizmete tanıklık edeceksiniz. Ücretsiz keşif hizmeti ile başlayan bu sürecimiz sizler adına en ince ayrıntısına kadar planlanmaktadır.

Eşyalarınızın tamamı ekibimiz tarafından paketlenerek taşıma kolilerine yerleştirilmektedir. Taşınması zor mobilyalarınız ise ekibimizde yer alan mobilya ustası vasıtası ile demonte edilir. Taşımaya hazır olan ev eşyalarınız ekibimizce araca taşınarak istiflenmektedir.

Firmamız İstanbul Erzurum şehirler arası nakliyat aşamasında mutlaka nakliyat sigortası düzenlemektedir. Beklenmedik durumlar için ek bir güvence sağlayan bu sigorta ile eşyalarınız tamamen güvence altında olacaktır. Eşyalarınızın eksiksiz ve hasarsız teslimi amacı ile verilen tüm hizmetler sayesinde Özfilo evden eve nakliyat olarak % 100 müşteri memnuniyeti yakalamanın gururunu yaşıyoruz.

İstanbul Erzurum Şehirler Arası Ev Taşıma Aşamaları

İstanbul Erzurum şehirler arası nakliyat hizmet anlaşması sağlanması durumunda sizlere aşağıdaki hizmetleri sağlamaktayız.

  • Keşif hizmetimiz ile belirlenen noktalarda plan oluşturulması ve fiyat verilmesi
  • Nakliyat sözleşmesi düzenlenerek taşınma tarihinin planlanması
  • Taşınma sırasında tüm eşyaların ambalajlanması, mobilyaların sökülmesi ve hepsinin araca taşınması
  • Nakliyat sigortası yapılarak aracın yola çıkması, varış adresinde eşyaların boşaltılarak yerine yerleştirilmesidir.

İstanbul Erzurum Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İstanbul Erzurum şehirler arası nakliyat fiyatları belirlemesinde pek çok unsur bir araya gelerek fiyat belirlemesi yapılmaktadır. Bu nedenle gerek şehir içi gerekse de şehirler arası evden eve nakliyat fiyatları için standart bir fiyat listemiz bulunmamaktadır.

Şehirler arası ev taşıma firmaları arasında kişiye ve ihtiyaçlarına özel fiyat teklifi sunan firmalar arasında yer almaktayız. Bu sebeple önceliğimiz keşif hizmeti ile ihtiyaçlarınızın tam olarak belirlenmesi ve ardından İstanbul Erzurum şehirler arası nakliyat fiyat teklifimizi sizlere sunmak olacaktır.

 

 

Başa dön