İstanbul Şehirler Arası Nakliyat

İstanbul şehirler arası nakliyat firmamız, nakliyat alanında oldukça başarılı ve güvenilir bir firmadır. İstanbul’dan birçok şehire nakliye hizmeti vermekteyiz ve verdiğimiz kaliteli hizmet sonucunda taşınma işlemleri sorunsuz olarak kısa zamanda gerçekleşmektedir. Firmamız, müşteri memnuniyetine son derece önem vermekte ve bu nedenle nakliye hizmetimiz için son teknoloji ürünlerden faydalanarak hizmet sunulmaktadır.
İstanbul şehirler arası nakliyat firmamız, nakliyat alanında oldukça başarılı ve güvenilir bir firmadır. İstanbul’dan birçok şehire nakliye hizmeti vermekteyiz
İstanbul Şehirler Arası Nakliyat Yazı Özeti

İstanbul şehirler arası nakliyat firmamız, nakliyat alanında oldukça başarılı ve güvenilir bir firmadır. İstanbul’dan birçok şehire nakliye hizmeti vermekteyiz ve verdiğimiz kaliteli hizmet sonucunda taşınma işlemleri sorunsuz olarak kısa zamanda gerçekleşmektedir. Firmamız, müşteri memnuniyetine son derece önem vermekte ve bu nedenle nakliye hizmetimiz için son teknoloji ürünlerden faydalanarak hizmet sunulmaktadır.

Taşınma çok zor, zahmetli ve uğraşı gerektirir fakat İstanbul şehirler arası nakliyat firması olarak bizler, taşınma işlemlerini sizler için kolaylaştırmaktayız. Alanında profesyonelleşmiş uzman kadromuz ve ekipmanlarımız ile kısa süre içerisinde evinizdeki eşyalarınızı nakliye için uygun hale getirmekteyiz. Eşyalarınız, taşınma sırasında yaşanabilecek herhangi bir hasara karşı sigorta yapılarak korumamız altına alınmaktadır.

Ev Taşıma

Ev taşıma işlemlerinin zorluğu nedeniyle taşınma pek fazla tercih edilen bir durum değildir fakat bu düşünceniz İstanbul şehirler arası nakliyat firmamızın sunduğu avantajlar nedeniyle değişecektir. Firmamız aracılığı ile artık taşınma son derece kolay hale gelmektedir. Siz sadece özel eşyalarınızı toplarsınız ve geri kalanını biz sizin için en kısa sürede tamamlarız.

Ev taşıma işlemlerinin başlatılabilmesi için taşınılacak evde eşyalar kontrol edilerek ekspertiz raporu oluşturulması gerekmektedir. Elde edilen rapor sonucunda, nakliye için uygun araç seçimi belirlenmektedir. Taşınma için gün belirleme işlemleri tamamlandıktan sonra anlaşma sağlanan güne kadar, ev sahibinin kişisel eşyalarını toplaması gerekmektedir. Kişisel eşyaların toplanması ev sahibinin yapması gereken işler arasındadır.

İstanbul şehirler arası nakliyat firması olarak bizler, sektörde kazandığımız büyük tecrübe ile şunu söyleyebiliriz ki taşınma işlemleri için dikkat edilmesi gereken konu koli paketlemedir. Koliler, düzgün bir şekilde paketlenmemesi durumunda ve içine konulan ağır ürünler sonucunda alttan açılabilir ve bu durumda eşyanız zarar görür ve sizde yaralanabilirsiniz.

İstanbul şehirler arası nakliyat firması olarak nakliyat sektöründe deneyim sahibiyiz ve profesyonel ekibimiz koli paketleme konusunda uzman olduğundan herhangi bir problemin ortaya çıkması söz konusu değildir.

İstanbul şehirler arası nakliyat firmamıza bağlı profesyonel ekibimiz belirtilen  gün ve saatte nakliye hizmetini, evdeki küçük eşyaları paketleme işlemi ile başlatırlar. Küçük eşyaların paketlenmesine öncelik verilme nedenleri arasında, büyük eşyaların sökülme işlemlerinin kolaylıkla yapılabilmesi ve taşıma işleminin sorunsuz ilerleyebilmesinin sağlanması içindir.

Küçük çaplı eşyaların paketlenme işlemleri sona erdikten sonra büyük ebatlara sahip olan eşyalar özenle sökülür. Vidalarından dikkatlice sökülen ürünler, özenle paketlenmektedir. Kapılardan rahat geçmesinin sağlanması için koltuk başlarının sökülmesi sağlanmaktadır.

Elektronik ürünlerin bağlantıları sökülür ve ürünler taşınmaya uygun hale getirilir. Paketlenme işlemleri tamamlanan ürünler İstanbul şehirler arası nakliyat firmamıza ait araçlarımıza taşınarak yeni adrese teslimatı yapılır ve sökülen ürünler yeniden montajlanarak kullanıma hazır hale getirilir.

Evden Eve Nakliye

İstanbul şehirler arası nakliyat firmamız evden eve verdiği nakliye hizmetini iş alanlarında da gerçekleştirmektedir. Profesyonel kadromuz tarafından ofis taşıma işlemleri özenle gerçekleştirilmektedir. Ofisinizin taşıma işlemleri için bizleri 7/24 arayabilir nakliye için randevu oluşturabilirsiniz. Randevuyla belirlenen gün ve saatte profesyonel ekibimiz tarafından ofis içerisinde yer alan eşyalar özenle koli yapılarak paketlenir.

Sökülmesi gereken ürünler vida yerlerinden sökülerek nakliye için hazırlanır. İşinde tecrübeli kadromuz, kısa zamanda ofis eşyalarını taşınmaya hazır hale getirecektir. İstanbul şehirler arası nakliyat firmamız, ofisinizi kısa zaman içerisinde yeni çalışma alanınıza taşıyacaktır. Taşıma işlemi tamamlandığı zaman ekibimiz tarafından sökülen ürünler yeniden bir araya getirilerek montajlanarak eski haline geri getirilmektedir.

İstanbul şehirler arası nakliyat firmamız müşterileri tarafından beğeni toplayan bir firmadır. Eşyalarınız sigorta ile güvencemiz altına alınmaktadır. Firmamız, İstanbul’un birçok ilçesinde ofis taşıma hizmetini özenle sürdürmektedir. Sunduğumuz hizmette kullanabileceğimiz birçok aracımız mevcuttur. Araçlarımızın bakımları düzenli olarak yapılmakta olduğundan herhangi bir sıkıntıya neden olmadan nakliye hizmetimiz hızlı ve tam zamanında tamamlanacaktır.

Şehirler Arası Ev Taşıma

İstanbul şehirler arası nakliyat firmamız, şehirler arası ev taşımacılığı yaptığı gibi şehir içerisinde de nakliye hizmeti sunmaktadır. Firmamız aracılığı ile evden eve nakliye imkanı bulabileceğiniz gibi işyeri taşıma hizmetimiz aracılığı ile de işyerinizi istediğiniz adrese taşıma hakkına sahipsiniz. İşyeriniz kaçıncı katta olursa olsun, taşıma işlemleri hızlı ve sorunsuz olarak gerçekleşmektedir.

İstanbul şehirler arası nakliyat firmamız birlikte çalıştığımız profesyonel ekibimiz, ekip ve ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz. İşyerinizde bulunmakta olan eşyaların taşınmasının zor olanları özenle bağlantı kısımlarından sökülür. Sökülen tüm ürünlerde dahil olmak üzere işyerinizin içerisinde yer alan diğer eşyalar itina ile ambalajlanarak korunması sağlanır. İşyerinde bulunan eşyalar dayanıklı oluşlarına göre gruplandırılarak ayrılır.

Kırılmaya müsait olan eşyalar koli üzerinde belirtildiğinden daha dikkatli taşınması sağlanır. İşyeri içerisindeki tüm eşyaların paketlenme işlemleri sona erdikten sonra uygun taşıma yöntemi kullanılarak eşyalarınızın yeni iş adresine taşınması sağlanır. İstanbul şehirler arası nakliyat firmamız taşımasını ve söküm işlemini yaptığı ürünleri, profesyonel kadromuz aracılığıyla yeniden montajlayarak eski haline geri dönüştürmektedir.

Şehirler Arası Taşımacılık

İstanbul şehirler arası nakliyat firması olarak taşınma işlemleriniz için tercih edebileceğiniz firmalar arasında yer almanın gururunu yaşamaktayız. Nakliye bizim işimiz ve biz yaptığımız işi planlı ve programlı ve bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Taşınma işlemleriniz için profesyonellerden yardım almak, taşınma işlemlerinin hızlanmasına yol açar ve bu nedenle kısa zaman içerisinde evinize yerleşebilirsiniz.

İstanbul şehirler arası nakliyat firmamız nakliye konusunda yılların kazandırmış olduğu deneyimlere sahiptir. Profesyonel ekip ve ekipmanlarla hizmet sunmaktayız. Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız, her bütçe için sunduğu uygun seçeneklerle taşınmanızı kolaylaştırmaktadır. Tecrübe sahibi ekibimiz hızlı ve planlı bir şekilde eşyalarınızı nakliyeye uygun hale getirerek taşınmanın kolaylığını ve rahatlığını yaşamanızı sağlayacaktır.

Şehirler arası nakliyat yapmakta olan firmamız, İstanbul’un birçok ilçesine de taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Nakliye firmaları arasında profesyonel ekibimiz, son teknoloji ekip ve ekipmanlarımız ve araçlarımızla siz değerli müşterilerimizin ilk tercih ettiği firmalar arasında yer almaktayız. Müşterileri memnuniyetine önem veren firmamız, eşyalarınız için sigorta imkanı sağlamakta ve eşyalarınızı koruma altına almaktadır.

İstanbul şehirler arası nakliyat yapılacağı zaman nakliyesi yapılacak eşyalar, nakliye için belirlemiş olduğumuz uygun özellikteki araçlarımıza düzenli şekilde yerleştirilir. Aracın yerleşim düzeni eşyaların yeni adresine teslim edilme süresi boyunca güven içinde olmalarını sağlar. Büyük ve ağır eşyalar daima alt tarafta yer alması gerekirken, küçük ve hafif kutularsa üst tarafta olmalıdır.

İstanbul şehirler arası nakliyat firmamıza ait araçların bakımları düzenli olarak yapıldığından, araçlarımız arızalanarak sizi yarı yolda bırakmaz. Eşyalarınız sorunsuz bir şekilde adresinizden alınarak belirtilen gün ve zaman da yeni konumuza teslim edilmektedir. Teslim edilen eşyaların taşınması ve sökülmüş olan ürünlerin yeniden montajlanarak eski haline getirilmesi uzman kadromuz tarafından özenle yapılmaktadır.

Şehirler Arası Uygun Nakliyat

İstanbul şehirler arası nakliyat fiyatları belirlenirken bazı önemli kriterler fiyatlarda artış yaşanmasına neden olabilir. Bu belirleyici özellikler arasında eşyası taşınacak olan evin ve yeni evin bulunduğu kat ve oda sayısının çok veya az oluşu fiyatlara etki eder. Standart eşyası olduğu varsayılan bir evin nakliyatı için tüm eşyanın paketlenmesi fiyatları etkiler.

Mobilyaları sökme ve yeniden montajlama ve eleman sayısına bağlı olarak 6000₺ civarında bir maliyete neden olabilir. Aynı zamanda bu pakette hızlı teslimatla eşyalar 1 günde teslim edilmektedir. İstanbul şehirler arası nakliyat fiyatları belirlenirken parsiyel taşıma seçeneği ile mobilyaların sökülmesi ve yeniden montajı, komple paketleme ve uzman kadro fiyata dahildir.

Parsiyel taşımada 3 günde eşyalar yeni ev adresine ulaştırılır ve maliyeti ise 3000 TL civarındadır. Tüm eşyanın paketleme yapılması, mobilyaların sökülmesi ve aynı zaman da montajı ve 3 gün de teslim şartıyla fiyatlar 2000₺ civarında bulunmaktadır. İstanbul şehirler arası nakliyat fiyatları mesafe, eşya, konum ve teslimat süresine göre değişebilmektedir.

Başa dön