İstanbul Siirt Şehirler Arası Ev Taşıma da Uzman

Sizlere 26 yıllık tecrübe, uzman ekip ve geniş araç filosu ile profesyonel bir hizmet sunmaya hazırız. %100 Müşteri memnuniyetini yakalamayı başarmış ve bu başarısını uzun yıllardır devam ettiren Özfilo evden eve nakliyat olarak sizlerin ev taşıma sürecindeki tüm endişelerinizi yok edecek çözümler sunuyoruz.
İstanbul Siirt Şehirler Arası Ev Taşıma da Uzman
İstanbul Siirt Şehirler Arası Ev Taşıma da Uzman
İstanbul Siirt Şehirler Arası Ev Taşıma da Uzman Yazı Özeti

Hem ekonomik hem de işinde profesyonel bir İstanbul Siirt şehirler arası ev taşıma firması arıyorsanız emin olun en doğru yerdesiniz.

İstanbul Siirt Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz

Şehirler arası ev taşıma şirketi alternatifleri arasından neden Özfilo evden eve nakliyat’ı tercih etmelisiniz? Öncelikle bu işte profesyonel bir hizmet anlayışı bulunmakla birlikte yeterli uzmanlığa sahip bir ekip ve genç araç filosu ile hizmet veriyor olmamız bizi bir adım öne çıkaran en önemli faktörlerdir.

Ücretsiz Keşif Hizmet

İstanbul Siirt şehirler arası ev taşıma sürecinin ilk adımı olan ücretsiz keşif ekibimiz sizi taşınılacak adresde ziyaret ederek taşınmaya konu olan eşya miktarı, cinsi, kat yüksekliği ve taşınma sürecini zorlaştırabilecek apartman ya da daire girişlerini incelemekte ve rapor hazırlamaktadır.

Hazırlanan bu rapor firma yetkilimiz tarafından incelenerek size sunulacak hizmetler planlanmaktadır. Bu rapor ile taşınma sürecinde hazır olması gereken personel sayısı ve ekipmanlar, asansörlü nakliyat yapılıp yapılmayacağı gibi pek çok faktör değerlendirmeye alınır ve şehirler arası ev taşıma fiyatları belirlenir.

Nakliyat Sözleşmesi

Özfilo evden eve nakliyat tarafından sunulan İstanbul Siirt şehirler arası ev taşıma fiyat teklifi onaylanması durumunda kati surette nakliyat sözleşmesi düzenlenmektedir. Bu sözleşme ile her iki tarafında vereceği hizmet, alacağı ücret garanti altına alınmaktadır.

Paketleme ve Taşıma

Siirt İstanbul şehirler arası evden eve nakliyat da sizi büyük bir işten kurtaran hizmetimiz eşyalarınızın paketlenmesi sürecidir. Kırılacak eşyalarınız özel ambalajlar ile sarılarak taşıma kutularına alınır. Tüm eşyalarınızın paketlenmesi tamamlandığında araca yüklenmek için ekibimiz tarafından taşınacaktır.

Monte Demonte hizmeti

Gerek büyük mobilyalar gerekse de elektronik cihazlar Özfilo evden eve nakliyat ustalarımız tarafından sökülerek demonte hale getirilmektedir. Taşınma sürecinin sonunda ise demonte edilen tüm eşyalarınızın yeniden monte edilmesi yine ekibimizce yapılır.

İstanbul Siirt Şehirler Arası Ev Taşıma Da Güvence: Nakliyat Sigortası

İstanbul Siirt şehirler arası ev taşıma de eşyalarınızın araca yüklenmesi tamamlandığında firmamız tarafından nakliyat sözleşmesi yapılarak aracın yola çıkması sağlanmaktadır. Keşif ekibimizin raporu doğrultusunda nakliyat sigorta poliçesi düzenlenir ve bu sizlere ek güvence sağlamaktadır.

İstanbul Siirt Şehirler Arası Ev Taşıma Fiyatları

İstanbul Siirt ya da Siirt İstanbul şehirler arası ev taşıma fiyatları belirlenirken firmamız keşif ekibinin hazırladığı raporu dikkate almaktadır. Bu rapor üzerinden değerlendirme yapılarak sizlere en ucuz şehirler arası nakliyat fiyatları sunulması amaçlanmaktadır.

Özfilo evden eve nakliyat aracılığı ile İstanbul Siirt şehirler arası ev taşıma hizmeti almak isterseniz bizlere 0532 362 00 16 numaralı telefondan ulaşmanız mümkündür.

 

Başa dön