İzmir Şehirler Arası Nakliyat

İzmir’de kaliteli ve profesyonel şehirler arası nakliyat hizmeti veren firmamız vasıtası ile ev, iş yeri ve fabrika taşıma işlemleri gerçekleştirilmektedir.
İzmir şehirler arası nakliyat
İzmir Şehirler Arası Nakliyat Yazı Özeti

İzmir’de kaliteli ve profesyonel şehirler arası nakliyat hizmeti veren firmamız vasıtası ile ev, iş yeri ve fabrika taşıma işlemleri gerçekleştirilmektedir. Özfilo nakliyat olarak eşyalarınızın güvencesi taşıma sigortası ile teminat altına alınarak İzmir şehirler arası nakliyat süreci başlatılmaktadır.

Şehirler arası Nakliyat Prosedürü

 • İzmir şehir içi evden eve nakliyat hizmetimizde olduğu gibi şehirler arası nakliyat sürecinde geçerli olacak bazı prosedürler mevcuttur. Tüm bu süreç hem firmamızın hizmet kalitesinde standart yakalaması hem de müşteri memnuniyeti açısından gerekli olmaktadır.
 • Telefon ya da web sitemizde yer alan iletişim formu aracılığı ile Özfilo nakliyata 7 gün 24 saat erişim imkanına sahip olmaktasınız.
 • Firmamıza ulaşan nakliyat talepleri aynı gün içerisinde geri dönüş sağlanarak karşılanmaktadır.
 • Firmamız telefon üzerinden İzmir şehirler arası nakliyat fiyatları hakkında net bir bilgi vermemektedir. Fiyat teklifimiz yapılacak olan ücretsiz ekspertiz aracılığı ile belirlenmektedir.
 • Size uygun en yakın tarih ve saat de Özfilo nakliyat ekspertizi tarafından keşif için ziyaret gerçekleştirilecektir. Bu ziyaret sırasında personelimiz ekspertiz raporu üzerinde konut büyüklüğü, taşınacak eşya miktarı, inilecek kat ile çıkılacak kat sayısı ve gidilecek mesafe hakkında bilgileri kayıt altına almaktadır.
 • Ekspertiz raporu eşliğinde hem şehirlerarası nakliye fiyatı belirlenirken hem de taşınma sürecinde ihtiyaç duyulacak ekipman ve personel sayısı belirlenmektedir.
 • Karşılıklı anlaşma sağlanması ile birlikte Özfilo nakliyat taşınma sözleşmesi düzenlenir ve taşınma tarihi belirlenir.
 • Taşınma için anlaşılan gün ve saatte ekibimiz gerekli tüm araç ve ekipmanlar ile adresinizde hazır olacaktır. Keşif sırasında gerekli görülmüş ise asansörlü taşıma aracı kurulumu yapılır.
 • Covid-19 tedbirleri kapsamında evden eve nakliyat sürecimiz eksiksiz ve kurallara uygun bir şekilde gerçekleştirilir. Tüm eşyalarınız dezenfekte edilmiş malzemeler ile ambalajlanarak sarılır.
 • Mobilyalarınız demonte edilerek yeni adresinizde yeniden monte edilmektedir. Elektronik cihazların sökülmesi yine bu konuda uzman kişilerce yapılmaktadır.
 • Konut içerisinde minimum seviyede personel korumalı olarak sizlere hizmet verirken en az temas ile bu süreç uygulanmaktadır.
 • Eşyalarınızın araca yüklenmesi bu konuda deneyimli kişiler tarafından yapılır. Eşyalarınızın devrilerek kırılma ya da hasar görme ihtimali bırakmadan yerleştirilerek güvene alınması sağlanır.
 • Aracımıza yüklenen eşyalarınız yola çıkmadan çnce mutlaka nakliyat sigortası düzenlenmektedir. Bu sigorta kapsamında hasar gören tüm eşyalarınızın zararını tahsil etme hakkınız olacaktır
 • İzmir şehirler arası nakliyat hizmetimiz eşyalarınızın yeni adresinizde indirilmesi ve yerleştirilmesi ile son bulmaktadır.

İzmir Şehirler arası Nakliyat Fiyatları

Şehirler arası nakliyat fiyatları belirlenmesinde ekibimizin yetkili personeli tarafından düzenlenen ekspertiz raporu baz alınır. Fiyatı etkileyecek faktörlere bakacak olursak;

Mesafe

Gidilecek olan mesafenin kısa ya da uzun olması İzmir şehirler arası nakliyat fiyat belirlemesinde etki sağlamaktadır. İzmir’den İstanbul’a evden eve nakliyat fiyatı ile İzmir’den Adana’ya evden eve nakliyat fiyatı arasında fark olması normaldir. Bu nedenle gidilecek adresin il ve ilçe bazında doğru belirtilmesi halinde size en ekonomik İzmir şehirler arası nakliyat fiyatı sunmamız mümkün olabilmektedir.

Eşya Miktarı

Evden eve nakliyat fiyatları belirlenirken konut büyüklüğü en fazla etkiye sahiptir. 1+1, 2+1 ve 3+1 şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatları birbirinden oldukça farklıdır. İşyeri ya da fabrika taşımacılık sürecinde ise taşınacak olan eşya miktarı baz alınarak fiyat teklifi sunulmaktadır.

Asansörlü Nakliyat

İzmir şehirler arası nakliyat fiyatları açısından önem arz eden bir diğer husus ise asansör kullanımına duyulacak ihtiyaçtır. Bazı binaların yapısı ve konumu gereği asansör kurulmadan taşıma işlemi yapılması mümkün olmamaktadır. Apartman girişinin, merdivenlerin dar olması, çok yüksek kat inilecek ya da çıkılacak olması nedeni ile mutlaka asansörlü evden eve nakliyat yapılması tercih edilir.

Özfilo Nakliyat İle Güvenli İzmir Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti

Özfilo nakliyat güvencesi ile artık taşınma süreci kabus olmaktan çıkıyor. 26 Yıllık deneyim ve profesyonel bir ekibe sahip olmanın verdiği güvence, % 100 müşteri memnuniyeti ile hizmet vermemize katkı sağlamaktadır.

Siz de gözünüzde büyüttüğünüz taşınma sürecini daha fazla ertelemeden hem ekonomik hem de kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız Özfilo nakliyat telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Web sitemizde yer alan iletişim sayfası aracılığı ile de taleplerinizi iletmeniz mümkündür. En kısa sürede dönüş sağlanarak ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanma olanağı sunulacaktır.

 

Başa dön