KASIM2018 SEHiRLER ARASI NAKLiYAT

haziran - temmuz - ağustos - eylül - ekim - kasım - aralık

post title
  • ozfilo.com
  • sehirlerarasinakliyat@hotmail.com

ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT

Kış dönemi boyunca şehirler arası nakliyatta bize danışmanızda her zaman fayda vardır. Firmamız İLK ÖNCELİĞİ uygun fiyat ve müşteri memnuniyetidir. İlkelerimiz ve prensiplerimiz doğrultusunda hiç bir zaman sözümüzün dışında hiç bir ilave ek ücret talep etmeyiz. Her anlaşmamızı sözleşmeli ve yazılı yapmaktayız. Söz unutulur yazı kalır en önemli prensibimizdir. Şehir içi ve Şehirlerarası nakliyat da size bir telefon kadar yakınız.

özfilo kış kamnyası şehirlerarası nakliyat : 4445537
post title
  • ozfilo.com
  • sehirlerarasinakliyat@hotmail.com

ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

Şehirlerarası ev nakliyat işlerimiz karşılıklı sözleşme ile yapılmaktadır. Türkiye nin 4 bölgesinde bulunan merkez şubelerimiz sayesinde şehirler arası evden eve nakliyatta bizi tercih eden bütün müşterilerimizi kendi ailemiz gibi göreceğimize ve eşyalarınızı özenle taşımaya söz vereceğimize bu internet sitemizde yayınlamakdan gurur duymaktayız.

şehirlerarası nakliyat : 444 55 37
post title
  • ozfilo.com
  • sehirlerarasinakliyat@hotmail.com

KONUT NAKLİYATI

Eşyalarınızı yerlerine ulaştırırken bütün sorumluluğu üstleniyoruz. Taşıdığımız bütün eşyalar firmamızın garantisi altındadır. Bütün taşınacak eşyalar ekibimiz tarafından patpatlı poşetlerle kaplanılıp çizilmez ve kırılmaz hale getirildikten sonra taşınma işlemini başlatıyoruz. Sigortalı evden eve nakliyat işinin bütün sorumuluğu bilmekteyiz. Tüm şehir içi ve şehirlerarası konut nakliyat hizmetlerinde bizi tercih edin eşyaalrınız tam zamanında varış yerinde kurulu olarak hazır olsun.

konut-ev-iş-ofis nakliyatı : 444 5 537
post title
  • ozfilo.com
  • sehirlerarasinakliyat@hotmail.com

SİGORTALI NAKLiYAT

Sigortalı evden eve nakliyat işlemi sırasında eşyalarınızı kırılmaz, yumuşak poşetlerle kaplayıp paketleyip istediğiniz yere güvenle taşımaktayız. Bütün Nakliyat işlerimiz sigortalı ve garantilidir. Şehir içi ve şehirlerarası nakliyat için tecrubeli personelimiz ile taşınacak bilgisayar, makine, çelik kasa, fotokopi makinesi, beyazeşya, yada elektronik eşyalarınız gibi eşyalarınız özenle ve dikkatli bir şekilde taşınmaktadır. Evinizi taşıyacaksanız mutlaka bizden nakliyat fiyatı isteyin. Kalitemizin farkına vardığınızda fiyatlarımızın çok uygun olduğunu siz de göreceksiniz. Eşyalarınız bizimle her zaman güvende.

Cayhan TUZCUOĞLU ismimizin her zaman güvenle anılmasından gurur duymaktayız. Sigortalı nakliyatta uzman firma olarak yılların deneyimini sizinle paylaşmaktan gurur duyacağız. Eşyalarınızı yerlerine ulaştırırken bütün sorumluluğu firmamız üstleniyor. Türkiye'nin 4 ana bölgesinde şehirlerarası evden eve nakliyatta sigortalı ve garantili hizmet için mutlaka bize danışın. Şehirdışı evden eve nakliyat işlerimiz sigortalı ve garantilidir.

Sigorta fiyatımız nakliye fiyatına DAHİLDİR.

sigortalı eşya nakliyatı : 0532 362 0016
post title
  • ozfilo.com
  • sehirlerarasinakliyat@hotmail.com

ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

Aasansörlü vinç yardımıyla bütün eşyalarınızı garantili bir şekilde taşımaktayız. Tüm Türkiye de 4 ana şubemizle şehirlerarası nakliyat işini yönetmekteyiz.

Eşyalarınız özenle, çizilmeden kırılmadan nakliyatta uzman personelimizle, günün her saati ve yurdun her yerine tam zamanında taşımaktayız.

Eşyalarınızın gideceği yere ve binanın katlarına göre büyük yada küçük asansörlü vinçler kullanmaktayız. Eşyalarınızın gidecek mesafesi ve eşyanızın çokluğuna göre fiyatlarımız belirlenmektedir. Lütfen önceden arayıp fiyat bilgisi sorunuz. Şehirler arası nakliyat firması olarak sadece hakkımız olan taşımacılık ücretini talep etmekteyiz. Hiçbir ilave ek ücret taleb etmemeyi garanti ediyoruz. Kalitemizin farkına vardığınızda fiyatlarımızın çok uygun olduğuna siz de emin olacaksınız.

Asansörlü nakliyat : 0532 3620016