NAKLiYAT ÇEŞiTLERi

 • EVDEN EVE NAKLiYAT

  Evden eve nakliyat hizmetleri. EV, DAİRE, VİLLA, HOMEOFİS DAİRE, NAKLİYATI

 • SiGORTALI NAKLİYAT

  Sigortalı daire nakliyatı.

 • REZiDANS OFiS NAKLiYESi

  Rezidans ofis nakliyatı.

 • PARÇA EŞYA NAKLiYESi

  Şehir içi - Şehir dışı parça eşya nakliyatı.

 • PiYANO NAKLiYESi

  Piyano nakliyesi evden yada müzayededen şehirlerarası piyano nakliyatı.

 • SEHİRLER ARASI NAKLiYE

  Evden eve nakliye yada şehir dışına eşya nakliyatı.

 • ASANSÖRLÜ EŞYA TAŞIMA

  Asansörlü vinçle eşya nakliyatı.

 

NAKLiYAT HiZMETLERi iÇiN GÜNÜN HER SAATi 0532 362 00 16 Nolu telefonumuzu arayabilir yada sehirlerarasinakliyat@hotmail.com olan mail adresimize mesaj yazın lütfen. Sehirlerarası

Şehirlerarası nakliyat da en önemli hedefimiz ve ilkemiz tasıma sırasında olusabilecek hataları meydana gelmeden önlemektir.

Özfilo şehirler arası nakliyat hizmetlerinde eşyalarınızın güvenliği için taşınacak ürünlerinizin tamamı taşıma sigorta ile güvence altındadır.
Tüm nakliyat işlemlerimizde sigortalı evden eve taşımacılık konusunda uzman kadromuzla sizlere en güzel hizmeti vermek için telefonlarınıza (0216 427 1783) (0212 266 0455) bekliyoruz.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Firması olarak tüm şehirlerarası nakliyat ihtiyaçlarınızda sigortalı ve garantili olarak taşımaktayız. Tüm sorumluluk firmamıza aittir. Sizde İstanbulda evden eve nakliyat ihtiyaçlarınızı firmamız özfilo nakliyat ile (sorunsuzca) taşıtabilirsiniz. 05323620016 arayın size fiyat ve nakliye hakında yardımcı olalım. Tüm eşyalarınıza zarar görmeden tüm istanbul lokasyonuna hizmet vermekteyiz.

Evden Eve Nakliyat Firması olarak iş sağlığı ve güvenliği kurallarına GERÇEKTEN uymayı, ANA ilke ediniyoruz.

Şehir içi veya şehir dışı evden eve nakliyat işine başlamadan önce evinizde, yada işyerinizde öncelikle sökülmesi gereken mobilyaları söküyoruz.

Bütün mobilyalar itinalı bir şekilde sarılıp paketlere yerleştiriyoruz. Ambalajlı olarak kamyonlarımıza yüklemesini, taşımasını sağlıyoruz. Taşınılacak yeni adreste de merdivenlerden ambalajlı olarak taşıma yapıyoruz.

Yerleşmesi gereken odalara yerleştirildikten sonra üzerindeki ambalaj açılıp temiz bir şekilde müşterimizin istediği yere yerleştiriyoruz.

Müşterimizin memnuniyetini sağladıkdan sonra müşterimizle artık dost olarak ayrılıyoruz. Tüm müşterilerimizi kendi ailemiz gibi göreceğimize söz veriyoruz.
Şehirlerarası evden eve nakliyat, depolama, paketleme gibi işleri firmamız ÖZFİLOşehirlerarası evden eve nakliyat hızlı, güvenilir ve zamanında başarıyla sonuçlandırmayı sonuna kadar taahhüt eder. Şehirlerarasınakliyat TELEFON : 0216 427 1783
www.ozfilo.com
Şehirlerarası nakliyat'da ve Şehir içi evden eve nakliyat'da Müşterimizin memnuniyeti her zaman bizim ilk sıradaki Önceliğimizdir. sehirlerarasi nakliyat Ara 0532 362 00 16
www.işyeritaşıma.com

 

Şehirlerarası nakliyat için İstanbul maltepe de olan işyerimizde bütün nakliyat ve taşımacılık işleri için uygun kamyonlarımız bulunmaktadır. 0216 427 17 83 nolu ofis telefonumuzda size ön bilgi ve ön fiyat verebilecek personelimiz mevcuttur.

Özfilo şehirlerarası nakliyat ve taşıma hizmetlerimizde her zaman bakımlı ve yeni model araçlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Ambalajlama ve paketleme konusunda aldığımız önlemler sayesinde eşyalarınız en iyi şekilde yeni adresinize sorunsuz olarak teslim edip evden eve nakliyatı bitirmekteyiz.

 

Diğer tüm istek ve şikayetleriniz için 0532 3620016 nolu telefonumuzdan şehirler arası nakliyat için fiyat görüş ve önerilerinizi bekliyoruz.

Şehirler arası nakliyat fiyatlarımız yaptığımız iş ve eşyalarınızın sigortalı taşınması için gerçekten en uygun fiyatı en güvenli nakliyat hizmetini sunmaktayız. Şehirler arası nakliyat uzmanı olarak bütün kamyonlarımız yetki belgelidir.

Şehirlerarası  asansörlü taşımacılık sistemi ile zamandan tasarruf sağlamaktadır. Aynı zamanda eşyaların güvenli taşınması anlamında hasar riskini en aza indirmektedir. Asansörlü Nakliyat fiyatımız taşıma fiyatına ilave olarak 400TL dir.
Sizin de ev taşıma yada şehirler arası nakliyat ihtiyaçlarınızı hemen sorunsuz ve sigortalı olarak tam zamanında taşımak için firmamız Özfilo şehirler arası nakliyat ve taşımacılık A.Ş. 02164271783 nolu ofis telefonumuzda sizin istek ve önerilerilerinizi bekliyoruz.

Dilerseniz 0532 3620016 cep telefonumuzdan akşam : 21:00 a kadar nakliyat fiyatı hakkında size bilgi verebiliriz. Kamu çalışanları ve devlet memurlarına %20 indirim kampanyamız vardır.

şehirlerarası nakliyat ve şehir içi nakliyat fiyatı almak için bizi çekinmeden arayabilirsiniz.02164271783 nolu ofis telefonumuzda sizin görüş istek ve sorularınızı bekliyoruz.

NAKLİYAT BÖLGELERİ

NAKLİYE ÇEŞİTLERİ

 • client_img
 • client_img
 • client_img
 • client_img
 • client_img
 • client_img
 • client_img
 • client_img

İLKELERİMİZ

 • İstanbul' dan yurdumuzun her yerine ev, ofis, şirket, daire, villa, konut nakliyatı ve parça eşya nakliyesi yapıp, Evden eve nakliyat ve parça eşya nakliyatı için en iyi hizmet anlayışı ve en uygun nakliyat ve parça eşya taşıması fiyatlarımız ile Türkiye'nin her yerine nakliyat ve taşımacılık hizmetini garantili ve sigortalı güvenle karşılmaktayız

 • 1. Yükleme ve boşaltma firmamız tarafından yapılacaktır.
  2. Söz konusu iş için taşıma personeli görevlendirilmiştir.
  3. Elemanların içinde Tesisatçı marangoz ve elektrikçi bulunmaktadır.
  4. Evin içindeki eşyalar firmamız tarafından havalı naylon ile ambalajlanacaktır.
  5. Kırılacak eşyalar çelik karton kolilere yerleştirilecektir.
  6. Kıyafetler için askılı dolabımız mevcuttur.
  7. Tüm araçlarımız kapalı ve çelik kasalıdır.
  8. Eşya taşınmasında tüm eşyalarınız sigortalıdır.

  Cayhan TUZCUOĞLU

  0532 362 0016

 • Şehirlerarası evden eve taşıma yaparken ilk öncelik daha özenli paketleme ve kolilere yerleştirerek eşyalarınız zarar görmeden taşımaktır. Eşyalarınızı taşımada küçük, kırılacak mutfak yada elektronik eşyalarınızı plastik malzeme ile kaplanılıp, kutulanıp kolilere yerleştirildikten sonra ve uygun taşıma işine başlamaktayız. Sözleşme olmadan şehirler arası yada herhangibir taşıma prensip olarak yapmamaktayız.

 • Şehirlerarası nakliyat bizim en iyi yaptığımız ve uzun yıllardır uğraştığımız bir işçilikdir... Şehirlerarası nakliyat fiyatı verirken gerçekten yapabileceğimiz iş için gerçek nakliyat fiyatı vermekteyiz. Yapamıyacağımız hiç bir işe imza atmayız. Nakliyat işini almadan bir gün önce, nakliye yapılacak yere gidip, ücretsiz keşif yapıyoruz. Daha sonra verdiğimiz fiyatta anlaşırsak beraber yazılı olarak sözleşme yapıp karşılık imza altına alıyoruz. Daha sonra müşterinin müsait olduğu zamanda eşyaların komple sarılıp paketlenip kolilenmesini sağladıktan sonra eşyanın boyutuna göre uygun kamyonlarımıza kendi personelimizle eşyalarınızı naklediyoruz.

  Cayhan TUZCUOĞLU

  (0532)362 0016