Parça Eşya Taşıma 2.999 TL ‘den Başlayan Fiyatlar

Özfilo Evden Eve Nakliyat İstanbul genelinde 2.999 TL’den  parça eşya taşıma konusunda daha da ileriye giderek küçük kapasiteli araç filolarımızı yenilemiş bulunuyoruz. İstanbul Parça Eşya Taşıma ve Şehirlerarası Parça Eşya taşıma hizmetlerimiz mevcuttur. Tüm Türkiye geneline 72 saatte parça eşyalar adresinize teslim edilmektedir. Ayrıca İstanbul Adalar başta olmak üzere bütün ilçe ve semtlere gün içinde kesin bir ulaşım hizmeti vermekteyiz. Rakiplerimiz karşısında ise çok uygun fiyatlarla müşterilerimize en kolay ve çabuk bir taşıma hizmeti veriyoruz. 

Parça eşya taşıma hizmeti diğer bir deyişle parsiyel taşımacılık şehir içi parça eşya taşıma ve şehirler arası parça eşya taşıma olarak ikiye ayrılır. Özfilo Evden Eve Nakliyat olarak Türkiye geneli parça eşya taşıma hizmetlerini ekonomik fiyatlarla sunmaktayız.

İstanbul’daki parça eşya taşıma ihtiyaçlarınız için rakiplerimiz karşısında çok uygun fiyatlar sunuyoruz. Fiyatlarımız 2.999 TL‘den başlamaktadır ve kaliteli hizmetimizle bu fiyatın karşılanamayacağı bir ihtiyacın olmadığını garanti ediyoruz.

Parça eşya taşıma hizmetinde ekonomik fiyatlarla kaliteli bir deneyim yaşamak için mutlaka bize ulaşın. Bizden fiyat almadan karar vermeyin!

Saygılarımızla,

Özfilo Evden Eve Nakliyat

Başa dön