Pendik Evden Eve Nakliyat

Ev, ofis, fabrika taşımak ya da eşya depolamak için hizmet sağlayan Pendik evden eve nakliyat, sigortalı taşımacılık faaliyeti gerçekleştirmektedir. Eşyalarınızın güvenle sevk edilmesi, paketleme ve araca yerleştirilmesi sürecinde deneyimli bir ekibin iş başında olması ile mümkün olmaktadır.
Pendik Evden Eve Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat Yazı Özeti

Özfilo evden eve nakliyat hizmetlerimizi İstanbul’un ilçesi Pendik’te de gerçekleştiriyoruz. Pendik evden eve nakliyat çözümleri için firmamız sizlere en iyi hizmeti sağlamaya hazırdır. 26 yıllık tecrübenin eseri hizmetlerimiz hakkında sizlere kısaca bilgi vermek istiyoruz.

Pendik Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz

Pendik’te sık sık ihtiyaç duyulan ofis, fabrika ya da evden eve nakliyat ihtiyaçlarında Özfilo evden eve nakliyat olarak 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz ücretsiz sunulan keşif hizmeti ile başlayarak varış noktasında eşyalarınızın yerleştirilmesi ve monte hizmeti neticesinde sonlanmaktadır.

Pendik Evden Eve Nakliyat Da Ücretsiz Keşif

Ücretsiz keşif hizmeti firmamız gibi kurumsal firmalar tarafından sağlanan bir hizmettir. Bu hizmetimiz sizlere daha iyi hizmet sağlayabilmemiz ve evden eve nakliyat fiyatları belirlememiz açısından önemlidir.

Keşif için gelen personelimiz taşınacak eşyaları, inilecek ya da çıkılacak kat sayısını, gidilecek mesafe, monte demonte hizmeti için gerekli kalifiye personel sayısını ve ihtiyaç duyulacak ekipmanları belirlemektedir. Kat sayısının yüksek olması, kapıların ya da merdivenlerin dar olması gibi sebeplerle Pendik asansörlü nakliyat yapılacak ise keşif personelimiz tarafından hazırlanan ekspertiz raporunda tüm hususlarla birlikte yer alır.

Pendik Evden Eve Nakliyat Fiyat Teklifi

Keşif personelimizin düzenlediği ekspertiz raporu detaylıca incelenerek maliyetlendirilmekte ve sizlere en iyi Pendik evden eve nakliyat fiyatları belirlenmektedir. Evden eve nakliyat fiyatları size sunacağımız tüm hizmetlerimizi içerecek şekilde hazırlandığı için taşınma esnasında ekstra maliyetler ile karşılaşmanız engellenmektedir.

Nakliyat Sözleşmesi

Firmamız müşteri ile verilecek hizmet ve evden eve nakliyat fiyatı hususunda anlaşma sağlaması sonrası mutlaka nakliyat sözleşmesi düzenlenir. Bu sözleşme de taşınma günü, saati ile birlikte size verilecek Pendik evden eve nakliyat hizmetlerimiz yer almaktadır. Her iki tarafı da koruyucu özellikleri kapsayan bu nakliyat sözleşmesi Özfilo evden eve nakliyat tarafından hazırlanır.

Evden Eve Nakliyat Ambalajlama/Paketleme Ekibi

Evden Eve Nakliyat Ambalajlama/Paketleme Ekibi

Taşınma için planlanan gün ve saatte Özfilo evden eve nakliyat ekibi, ekipmanlar ve kapalı kasa nakliyat aracı ile hazır bulunmaktadır. Pendik asansörlü taşımacılık yapılacak ise asansör kurulumu yapılırken ambalajlama ekibimiz tarafından eşyalarınızın patpatlı naylonlar ile sarılarak kutulara yerleştirilmesi gerçekleştirilir.

Montaj Demontaj Dahil Taşıma

Taşıması güç ve taşıma sırasında hasar görebilecek mobilyaların demonte edilmesi için ekibimizde mobilya ustası görev almaktadır. Mobilyaların sökülmesi ve geri yerine kurulması süreci titiz bir çalışma ile tamamlanarak parçaların her biri tek tek ambalajlanarak araca taşınır. Elektronik cihazlar içinde elektrik ustası tarafından demonte monte hizmeti sağlanmaktadır.

Pendik Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Pendik Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü taşımacılık işleminin yapılıp yapılmayacağı müşterilerimizin tercihlerine bağlı olduğu kadar keşif personelimizin zorunlu bulması durumunda da tercih edilmektedir. Bu durumda taşınma sırasında asansörlü nakliyat aracı adresinize gelecek ve en uygun noktaya asansör kurulumu gerçekleştirilecektir.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Tüm eşyalarınızın paketlenerek düzenli bir şekilde araca yerleştirilme süreci tamamlandıktan sonra Özfilo evden eve nakliyat aracımız harekete hazırdır. Bu aşama da firmamız ekspertiz üzerinden hesaplanan bedel kadar nakliyat sigortası düzenlemektedir. Dilerseniz nakliyat sigortası poliçenizi firma yetkililerimizden talep edebilirsiniz.

Nakliyat sigortası aracın ilk taşınma noktasından hareketi ile başlayıp taşınma işleminin sona ereceği yeni adresinize kadar geçerli olmaktadır. Bu süreçte meydana gelebilecek her türlü hasar veyahut da kayıplar nakliyat sigortası poliçesi tarafından karşılanır.

Pendik Evden Eve Nakliyat Fiyatları

En sık merak edilen ve çoğu zaman yanıltıcı fiyatlar ile karşılaşarak hatalı evden eve nakliyat firması seçimi yapmanızda etkili olan husus hakkında bilgi vermek istiyoruz. Temel olarak Pendik evden eve nakliyat fiyatları pek çok faktöre bağlı olarak değişmektedir. Bu nedenle tüm bu bilgileri içeren ekspertiz raporu doğrultusunda fiyat belirlenmesi gerekmektedir.

Özfilo evden eve nakliyat olarak fiyat tekliflerimizi bu bilgiler olmadan telefon üzerinde sembolik bir rakam olarak iletmek istemeyiz. Firmamıza ulaşarak Pendik evden eve nakliyat fiyatı taleplerinde sizden randevu alınarak keşif personelimiz gönderilmekte ve düzenlenen keşif raporuna bağlı kalınarak evden eve nakliyat fiyat teklifi yapılmaktadır.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on skype
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram
Share on print
Başa dön