Sancaktepe Evden Eve Nakliyat

İstanbul Sancaktepe’den taşınacak olan müşterilerimize Özfilo evden eve nakliyat firması olarak hizmet sağlamaktayız. Hizmetlerimizin çeşitliliği ve kalitesi 26 yıllık nakliyat sektörü tecrübesinin eseri olup Sancaktepe evden eve nakliyat ihtiyaçlarınız için firma telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Sancaktepe Evden Eve Nakliyat
Sancaktepe Evden Eve Nakliyat
Sancaktepe Evden Eve Nakliyat Yazı Özeti

İstanbul Sancaktepe’den taşınacak olan müşterilerimize Özfilo evden eve nakliyat firması olarak hizmet sağlamaktayız. Hizmetlerimizin çeşitliliği ve kalitesi 26 yıllık nakliyat sektörü tecrübesinin eseri olup Sancaktepe evden eve nakliyat ihtiyaçlarınız için firma telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Sancaktepe evden eve nakliyat süreci hakkında tüm detaylara yer vereceğimiz bu yazımızda sizlere kurumsal firma güvencesi, kaliteli hizmet ve % 100 müşteri memnuniyeti ile gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimiz yer alacaktır.

Özfilo Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz

Sancaktepe evden eve nakliyat ihtiyaçlarınız doğrultusunda firmamızı seçerek hizmet almak istediğinizde sizlere komple bir çözüm sunuyoruz. Sizlerin yorulmadan, endişe etmeden ve güvenle evden eve nakliyat işlerinizi biz yapıyoruz.

Keşif hizmeti ile başlayan evden eve nakliyat sürecimizde sizi Özfilo evden eve nakliyat personelimiz ziyaret edecektir. Bu ziyaretin amacı Sancaktepe taşımacılık ihtiyacınızın doğru olarak belirlenmesi içindir. Sizden alınacak bilgiler ve taşınacak eşyaların miktarı ile cinsi dışında taşınma işleminin geçekleşeceği konut ve bina durumu da değerlendirilir.

Özfilo evden eve nakliyat keşif personeli tarafından ekspertiz raporu düzenlenir ve bu rapor firmamız iletilir. Bu rapor dikkate alınarak size özel Sancaktepe evden eve nakliyat fiyatı belirlenerek size sunulacaktır. Fiyat ve taşınma günü üzerinde anlaşma sağlanması halinde nakliyat sözleşmesi düzenlenerek sizlere verilecek olan hizmetler taahhüt altına alınmaktadır.

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat Da Paketlemenin Önemi

Sizin için eşyalarınız ne kadar değerli ise bize emanetiniz olması sebebi ile bizim açımızdan da oldukça değerlidir. Bu nedenle Özfilo evden eve nakliyat şirket içi eğitimlerimiz düzenli olarak yapılarak personelimizin en ufak hataya sebep olmaması için çalışmaktayız.

Taşınma günü hazır olan ekibimiz her bir eşyanızı tek tek paketleyerek taşıma kutularına yerleştirmektedir. Kutulanan eşyaların araca taşınması ise bu konuda deneyimli personelimiz tarafından yapılmakta ve düzenli olacak şekilde araç içerisine yerleştirilmektedir.

Paketleme işleminin bir başka süreci de mobilyaların sökülmesi ve geri yerine kurulması olmaktadır. Büyük eşyaların daha küçük parçalarına ayrılması işlemi olan demonte işleminde konusunda yetkin personeller görev almaktadır. Mobilyaların her bir parçası ise sarılarak taşınmaya hazır duruma getirilir. Bu noktada paketleme ekibimizden destek alınır.

Sigortalı Taşımacılık İle Güvenli Evden Eve Nakliyat

Eşyalarınızın paketlenerek, demonte edilerek araca taşınması ve araç içerisinde devrilmeye müsaade etmeyecek düzende yerleştirilmesi ile birlikte Özfilo evden eve nakliyat olarak sigortalı taşımacılık hizmeti sağlamaktayız. Nakliyat sigortası poliçe ücretleri size sunduğumuz Sancaktepe evden eve nakliyat fiyatları içerisinde yer alan bir hizmetimizdir.

Aracın taşınmak üzere olduğunuz adresinizden ayrılmadan önce mutlaka nakliyat sigortası yapılıp yapılmadığını teyit etmenizi öneririz.  Hatta yetkili personelimizden talep etmeniz halinde nakliyat sigorta poliçeniz size mail olarak iletilmektedir.

Özfilo Evden Eve Nakliyat Da % 100 Müşteri Memnuniyeti

Firmamızın temel ilkesi % 100’ e yakın müşteri memnuniyeti elde etmek ve bu başarıyı korumaktır. Müşterilerimiz tarafından firmamıza iletilen her geri dönüş titiz bir şekilde değerlendirilir. Hatalarımızın iyileştirilmesi, hizmetlerimizin geliştirilmesi hususunda müşteri geri bildirimleri önemli bir yere sahiptir.

Kurumsal bir çerçevede hizmet sağlayan Özfilo evden eve nakliyat olarak düzenli eğitime tabii tutulan ekibimiz ve genç araç filomuz ile sizlere profesyonel hizmet vermek için çalışmaktayız. Sancaktepe evden eve nakliyat ihtiyaçlarınız için bizlere iletişim hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Firma Seçimi

Tüm bu hizmetleri size uzman ekip profesyonel hizmet çerçevesinde sağlayacak Sancaktepe evden eve nakliyat firması seçimi yapmak işin aslında en önemli kısmıdır. Evden eve nakliyat firması seçerken öncelikle firmanın ticari kaydının olmasına ve kurumsal bir firma olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Ücretsiz keşif sunulmadan sadece telefon ile iletilen Sancaktepe evden eve nakliyat fiyatları yanıltıcı olacağı için itibar etmemenizi önermekteyiz. Zira buna bağlı olarak en sık karşılaşılan sorun ve şikayetler arasında taşınma sırasında talep edilen ek ücretler olmaktadır.

Özfilo evden eve nakliyat hiçbir şekilde ek ücret talebinde bulunmayıp nakliyat sözleşmesi çerçevesinde hizmetlerini sunmaktadır. Nakliyat sözleşmesinde yer alan fiyatlar sabit olup taşınma süresinde hiçbir şekilde ilave ücret ile karşılaşmazsınız.

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Özfilo evden eve nakliyat fiyat belirlemesinde keşif personeli tarafından hazırlanan ekspertiz raporunu baz alır. Bu nedenle evden eve nakliyat fiyatları size sunulacak hizmetlerin tamamını içerecek şekilde hazırlanır.

Sancaktepe Asansörlü Ev Taşıma

Bir çok binanın değişik nedenlerle içinden eşya taşınamamakta ve dışarıya kurulan portatif asansör ile ev taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir. Sancaktepe asansörlü nakliyat hizmeti ile asansörlü ev eşyası taşıma kolaylığını hizmete sunduk.

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat Hizmet Bölgeleri

Tüm Sancaktepe, İstanbul ve Türkiye geneline evden eve nakliyat hizmetimiz bulunmaktadır.Bununla birlikte Sancaktepe evden eve nakliyat firması olarak altta listelediğimiz bölgelerde de ayrıca hizmet sunmaktayız.

  • Sancaktepe Nakliyat
  • Sarıgazi Evden Eve Nakliyat
  • Samandıra Evden Eve Nakliyat
  • Yenidoğan Evden Eve Nakliyat
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on skype
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram
Share on print
Başa dön