Şehirler Arası Nakliyat

ÖzFilo Evden Eve Nakliyat olarak şehirler arası nakliyat konusunda iddialı bir firmayız. Şehirler arası nakliyat hizmetlerimiz içine ev taşıma, ofis taşıma, işyeri taşıma, parça eşya taşıma, eşya depolama ve asansörlü eşya taşıma hizmetleri girmektedir. Türkiye geneli tüm İl, İlçe ve köylere şehirler arası nakliyat hizmeti sunmaktayız. En uygun şehirler arası nakliyat fiyatları ile hizmet sunmayı hedeflerken kaliteden asla vazgeçmiyoruz. Başarılı bir taşınma için iyi tasarlanmış bir taşınma planına ihtiyacınız olacaktır. Bu konuda seçeceğiniz nakliye firması çok önemlidir. Şehirler arası nakliyat konusunda müşterilerimizi fiziksel ve zihinsel yönden yormamak üzere taşımöa plananını yapar ve taşınma işlemlerini sürdürürüz.

1995 yılından günümüze her zaman müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler sunduk. Taşıdığımız eşyaların zarar görmemesi için her türlü tedbiri almaktan geri durmadık. Özellikle şehirler arası nakliyat diğer nakliyelere göre daha dikkatli ve daha meşakatli bir iştir. Her zaman gerekli özeni gösterdik ve her zaman işinin ehli özverili personel ile hizmetlerimizi sunduk.

Şehirler Arası Nakliyat Video

Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

Şehirler  arası nakliyat fiyatları bir çok etkene göre farklılık göstermektedir. Fiyat teklifi alırken tüm detayları en ince ayrıntısına göre belirtmeniz iki tarafında menfaatine sonuçlanacaktır.  Peki şehirler arası nakliyat fiyatı hesaplanırken nelere dikkat edilir? Fiyatları etkileyen faktörler nelerdir?

Eşyaların alınacağı adres ve gideceği adres arasındaki mesafe en önemli etkendir. Bir önemli etken ise zamandır. Acelesi olmayan müşteriler daha iyi fiyat alabilmektedirler. Bunun sebebi ise nakliye firması aynı zamana aynı istikamette birden fazla şehirler arası nakliyat işini denk getirebildiğinden maliyetler olumlu etkilenmektedir. Taşınacak eşyaların sayısı ve muhteviyatı da şehirler arası nakliyat fiyatlarını etkilemektedir.

Başa dön