ÖZFİLO ŞEHİRLER ARASI SİGORTALI NAKLİYAT ve ŞİRKET, OFİS, BÜRO, İŞYERİ, EV TAŞIMA HİZMETLERİ

Şehirlerarası sigortalı ofis büro şirket işyeri taşıma ve nakliyat işleriniz için her boyuttaki kamyonlarımız ile eşyanıza göre taşıma ve nakliyat yapmaktayız. Eşyanıza ve bulunduğunuz il veya ilçeye göre ücretsiz ekspertiz yapmaktayız. Binanızın konumumuna veya yüksekliğine göre asansörlü vinç de kullanmaktayız.

ŞEHİRLERARASI SİGORTALI EŞYA NAKLİYATI

İstanbul'un her köşesine, her bucağına tecrubeli personelimiz ve her boyuttaki eşya için uygun kamyonlarımız ile şehirler arası sigortalı nakliyat hizmeti vermekteyiz.
Şehirlerarası sigortalı nakliyat işini bize bırakın siz sadece işinizin keyfine bakın. İstanbulun her yerine taşımacılıkda uzmanlaşmış ekibimizle şehir içi şehir dışı sigortalı nakliyat hizmetleri vermekteyiz.

Tüm şehirlerarası nakliyat işlerimiz GARANTİLİ ve SİGORTALIDIR. Sözleşmede yazılan dışında hiçbir ilave ek ücret taleb etmiyoruz.
Müşteri memnuniyeti her zaman İLK ÖNCELİĞİMİZDİR.

Özfilo sigortalı nakliye ve taşıma firması olarak tüm hizmetlerimizde karşılıklı güvene dayalı nakliye hizmetlerimizde müşteri memnunuyite ilk sıradadır.

Tüm ürünlerin kolilenmesi veya standart taşımacılık sistemleri dışında, avrupa standartlarında delikli sistemlerlede taşımaktayız.

EŞYA DEPOLAMA

Firmamız Özfilo nakliyat olarak 21 Yüzyılda depolama yalnızca malların saklanması ve korunması amacının dışında bir takım hizmetlerin ( Ambalaj ,ürün birleştirme, paketleme, hazırlanması) verildiği, müşterilerin hızlı ulaşımın sağlandığı merkez haline gelmiştir.

ŞEHİRLERARASI SİGORTALI TAŞIMA
özfilo ofis ve ev taşima konusunda yeterlice bilinçli elemanları ve yılların verdiği tecrübeyle en iyi hizmeti yapmaya devam ediyor.

Şehirler arası nakliye sürecine gelinmeden mutlaka taşınacak eşyanın miktarı ile ilgili ekspertiz firmamızı öz filo tarafımızdan yapılmakta, müşterimiz teklifi kabul ettikten sonra müşterimiz için uygun tarihe rezerve edilmektedir.

Firmamız Öz filo şehirlerarası evden eve nakliyat personeli tarafından gidilecek yeni ev ya da iş yerinde tekrar mobilyaların montajı yapılıp müşteriden onay alındıktan sonra teslim ediyoruz.

Evden eve, işten işe sigortalı nakliyat hizmetini nakliyatta ve taşımacılıkda uzman ekibimizle, istanbulun her yerine zamanında ve garantili olarak vermekteyiz. Evinizde yada ofisinizde taşınacak eşyanızın boyutuna göre ve binanın yüksekliğine göre fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Öz filo nakliyat olarak hiç bir zaman sözleşme dışında ilave ek ücret talep etmeyiz. Karşılıklı anlaşılıp sözleşmeli olarak eşyalarınızı sigortalı ve garantili taşıma işelmi yapmaktayız. Eşyalarınızı yerlerine ulaştırırken bütün sorumluluğu firmamız üstleniyor. Taşıdığımız bütün eşyalar firmamızın garantisi altındadır. Bütün taşınacak eşyalar önceden ekibimiz tarafından patpatlı poşetlerle kaplanıp çizilmez ve kırılmaz hale getirildikten sonra taşınma işlemini başlatıyoruz. Sigortalı evden eve nakliyat işinin bütün sorumuluğu bilmekteyiz.

Evden eve nakliyatta sigortalı ve garantili hizmet için mutlaka bize danışın. 
Sigortalı evden eve nakliyat işlemi sırasında eşyalarınızı kırılmaz, açılmaz yumuşak poşetlerle kaplayıp paketleyip istediğiniz yere güvenle taşımaktayız.. Bütün Nakliyat işlerimiz sigortalı ve garantilidir. 
Şehir içi nakliyat için konusunda tecrubeli personelimiz ile taşınacak bilgisayar, makine, çelik kasa, fotokopi makinesi, Beyaz eşya, yada elektronik eşyalarınız gibi eşyalarınız özenle ve dikkatli bir şekilde taşınmaktadır.
Evinizi yada iş yerinizi taşıyacaksanız mutlaka Bizden fiyat alın. 
Kalitemizin farkına vardığınızda fiyatlarımızın çok uygun olduğunu siz de göreceksiniz.

Sigortalı evden eve nakliyat işinin bütün sorumuluğu bilmekteyiz. Eşyalarınız bizimle gher zaman güvende. Cayhan TUZCUOĞLU ismimizin her zaman güvenle anılmasından gurur duymaktayız.Sigortalı nakliyatta uzman firma olarak yılların deneyimini sizinle paylaşmaktan gurur duyacağız.

Şirket içindeki dosya ve kırtasiye malzemelerinin arzu edilirse şirket personeli aksi taktirde kendi personelimiz tarafından kolilenip paketlenmesini yapmaktayız.Şehirlerarası ofis büro nakliyat işlemleri toz, kir, yağmur, rüzgâr ve güneş gibi olumsuz şeylerden eşyalarınızın korunabilmesi için kapalı kasa nakliye araçlarımızla yapmaktayız.

Fiyatlandırma yapılırken bulunulan şehir ve taşınılacak şehir arasındaki kilometreye ve de eşyanızın büyüklüğüne ve de yüklenecek araç boyutuna göre hesaplanmaktadır.

Firmamız özfilo şehirlerarası evde eve nakliyat kişiye özel çözümler ve eşyanıza göre özel çözümler sunmaya ve bunları yaparken hem fiyat hem kalitende ödün vermeden yapmaya çalışıyoruz.
Şehir içi ve şehir dışı evden eve nakliyat hizmetlerimizde daima kalite ve fiyat aynı eksende tutmaya çalışıyoruz.

Firmamız Öz filo şehirlerarasınakliyat personeli tarafından gidilecek yeni ev ya da iş yerinde tekrar mobilyaların tek tek montajı yapılıp müşteriden onay alındıktan sonra teslim ediyoruz.

Bütün şehirlerarası sigortalı taşıma işlerimiz karşılıklı sözleşme ile yapılmaktadır.

Yaptığımız işin kalitesi ve fiyatı açısından kıyaslandığı takdirde, sizlerde zaman kaybetmeden yüzlerce nakliyat müşterilerimiz arasına katılacaksınız.
ŞEHİRLERARASI SİGORTALI NAKLİYAT İSTANBUL

Sigortalı evden eve nakliyat işinin bütün sorumuluğu bilmekteyiz. Eşyalarınız bizimle her zaman güvende. Cayhan TUZCUOĞLU ismimizin her zaman güvenle anılmasından gurur duymaktayız.

Firmamız ÖzFilo İstanbul Nakliyat, ofis büro işyeri nakliyat işlerini hızlı, güvenilir şekilde başarıyla sonuçlandırmayı, işin başlangıcından yerine eksiksiz ve sağlam teslim etmeyi sonuna kadar taahhüt eder.

İstanbul'un her köşesine, her bucağına tecrubeli personelimiz ve her boyuttaki eşya için uygun kamyonlarımız ile şehirler arası nakliyatı garantili olarak müşterilerimiz için zahmetsiz bir şekilde garantili sigortalı nakliyat yapıyoruz.
Şehirlerarası nakliyat istanbul işini bize bırakın siz sadece işinizin keyfine bakın. istanbulun heryerine taşıamcılıkda usta olmuş ekbimizle şehir içi şehir dışı nakliyat hizmetleri vermekteyiz.

Tüm şehirlerarası nakliyat işlerimiz GARANTİLİ ve SİGORTALIDIR. Sözleşmede yazılan dışında hiçbir ilave ek ücret taleb etmiyoruz.
Müşteri memnuniyeti her zaman İLK ÖNCELİĞİMİZDİR.

Karşılıklı anlaşılıp sözleşmeli olarak eşyalarınızı sigortalı ve garantili taşımaktayız.

Eşyalarınızı yerlerine ulaştırırken bütün sorumluluğu firmamız üstleniyor. Taşıdığımız bütün eşyalar firmamızın garantisi altındadır.

Bütün taşınacak eşyalar önceden ekibimiz tarafından patpatlı poşetlerle kaplanıp çizilmez ve kırılmaz hale getirildikten sonra taşınma işlemini başlatıyoruz. 
Şehirlerarası sigortalı evden eve nakliyatta garantili hizmet için mutlaka bize danışın. 

İstediğiniz eşyalarınızı sigortalı olarak istediğiniz yere güvenle taşımaktayız.

Bütün Nakliyat işlerimiz sigortalı ve garantilidir. 
Şehirlerarası nakliyat için konusunda tecrubeli personelimiz ile taşınacak bilgisayar, makine, çelik kasa, fotokopi makinesi, Beyaz eşya, yada elektronik eşyalarınız gibi eşyalarınız özenle ve dikkatli bir şekilde taşınmaktadır.
Evinizi yada iş yerinizi taşıyacaksanız mutlaka Bizden fiyat alın. 
Kalitemizin farkına vardığınızda fiyatlarımızın çok uygun olduğunu siz de göreceksiniz.

ŞEHİRLERARASİ SİGORTALI NAKLİYAT
Firmamız şehirlerarasi taşıma konusunda sektöründe yıllardan beri deneyiminin sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Nakliyat Firmalarının yer aldığı özellikle;, Ev Taşıma ve Ofis Nakliye'sinde hizmet veren en iyi firma olamak için çok çalıştık ve her zaman müşteri memnunuiyetini hep ilk öncelik saydık.
EŞYA DEPOLAMA

Firmamız Özfilo nakliyat olarak 21 Yüzyılda depolama yalnızca malların saklanması ve korunması amacının dışında bir takım hizmetlerin (Ambalaj ,ürün birleştirme, paketleme, hazırlanması) verildiği, müşterilerin hızlı ulaşımın sağlandığı merkezler haline gelmiştir.

Şehirlerarası nakliye sürecine gelinmeden mutlaka taşınacak eşyanın miktarı ile ilgili ekspertiz firmamız öz filo tarafımından yapılmakta, müşterimiz teklifi kabul ettikten sonra müşterimiz için uygun tarihe rezerve edilmektedir.

Firmamız Öz filo şehirlerarası evden eve nakliyat personeli tarafından gidilecek yeni ev ya da iş yerinde tekrar mobilyaların tek tek montajı yapılıp müşteriden onay alındıktan sonra teslim ediyoruz.

Şirket içindeki dosya ve kırtasiye yada büro malzemelerinin kendi personelimiz tarafından kolilenip paketlenmesini yapmaktayız.

Şehirlerarası bina, ofis büro nakliyat işlemleri toz, kir, yağmur, rüzgâr ve güneş gibi olumsuz şeylerden eşyalarınızın korunabilmesi için kapalı kasa nakliye araçlarımızla yapmaktayız.

Fiyatlandırma yapılırken mesafe, taşınılacak eşyanızın büyüklüğüne ve yüklenecek araç boyutuna göre hesaplanmaktadır. Günün her saati fiyat bilgisi için telefonlarımız 0216 427 17 83 - 0532 362 0016.

Firmamız özfilo şehirlerarası evde eve nakliyat kişiye özel çözümler ve eşyanıza göre özel çözümler sunmaya ve bunları yaparken hem fiyat hem kalitende ödün vermeden yapmaya çalışıyoruz. Şehir içi ve şehir dışı evden eve nakliyat hizmetlerimizde daima kalite ve fiyat aynı eksende tutmaya çalışıyoruz.

Firmamız Öz filo şehirlerarasınakliyat personeli tarafından gidilecek yeni ev ya da iş yerinde tekrar mobilyaların tek tek montajı yapılıp müşteriden onay alındıktan sonra teslim ediyoruz.

Bütün şehirlerarası nakliyat işlerimiz karşılıklı sözleşme ile yapılmaktadır.

Firmamız Öz filo İstanbul şehirlerarası nakliyat gidilecek yeni ev ya da iş yerinde tekrar mobilyaların tek tek montajı yapılıp müşteriden onay alındıktan sonra teslim ediyoruz.

Özellikle işyeri taşımacılığı için yetiştirilmiş personelimizle büro nakliyat hizmeti problemsiz bir şekilde verilmektedir

Şehirlerarası ofis, büro taşıma işlemleri toz, kir, yağmur, rüzgâr ve güneş gibi olumsuz şeylerden eşyalarınızın korunabilmesi için kapalı kasa nakliye araçlarımızla yapmaktayız.

Fiyatlandırma yapılırken, gideceği şehir ve taşınılacak malzeme yada eşyalar ve de yüklenecek araç boyutuna göre hesaplanmaktadır.

Firmamız özfilo şehirlerarası evde eve nakliyat kişiye özel çözümler ve eşyanıza göre özel çözümler sunmaya ve bunları yaparken hem fiyat hem kalitende ödün vermeden yapmaya çalışıyoruz.
Şehir içi ve şehir dışı evden eve nakliyat hizmetlerimizde daima kalite ve fiyat aynı eksende tutmaya çalışıyoruz.Mobilyalarınızı da söktükten sonra camlı kısımları ve eşyanızın kırılabilecek kısımları yada parçalarını nakliyat yapacağımız kamyonlarımıza çıkıntıları boşluklara denk gelecek şekilde ambalajlayıp paketleyip yerleştirmekteyiz.

Bütün ofis büro nakliyat işlerimiz karşılıklı sözleşme ile yapılmaktadır.

Yaptığımız işi kalitesi açısından kıyaslandığı takdirde sizlerde zaman kaybetmeden yüzlerce şehirlerarası nakliyat müşterilerimiz arasına katılacaksınız.

PRENSİP OLARAK SÖZLEŞME YAPMADAN ve EŞYALARI KAPLAMADAN ŞEHİRLERARASI NAKLİYATA BAŞLAMAMAKTAYIZ.