ÖZFİLO ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT ve ŞİRKET, OFİS, BÜRO, İŞYERİ TAŞIMA

Şehirlerarası ofis büro şirket işyeri taşıma ve nakliyat işleriniz için her boyuttaki kamyonlarımız ile eşyanıza göre taşıma ve nakliyat yapmaktayız. Eşyanıza ve bulunduğunuz il veya ilçeye göre ücretsiz ekspertiz yapmaktayız. Binanızın konumumuna veya yüksekliğine göre asansörlü vinç de kullanmaktayız.

ŞEHİRLERARASI ŞİRKET NAKLİYATI

Şehirler arası nakliye sürecine gelinmeden mutlaka taşınacak eşyanın miktarı ile ilgili ekspertiz firmamızı öz filo tarafımızdan yapılmakta, müşterimiz teklifi kabul ettikten sonra müşterimiz için uygun tarihe rezerve edilmektedir.

Firmamız Öz filo şehirlerarası evden eve nakliyat personeli tarafından gidilecek yeni ev ya da iş yerinde tekrar mobilyaların tek tek montajı yapılıp müşteriden onay alındıktan sonra teslim ediyoruz.

Şirket içindeki dosya ve kırtasiye malzemelerinin arzu edilirse şirket personeli aksi taktirde kendi personelimiz tarafından kolilenip paketlenmesi.

Firmamız şehirlerarası nakliyat işine başlamadan önce ilk olarak eşyanın bulunduğu mesken yada işyerine gelerek eşyayı inceledikten sonra kesin bir fiyat çıkarabilmektedir. Eğer karşılıklı anlaşma olursa o dakika yetkili olan firma personelimiz ile müşteri arasında bir sözleşme yapılarak taşıma işi karşılıklı olarak yazılarak kağıt üzerine dökülür. Firma personelimizin gelmesinin amacı sadece fiyat değil eşyayı tam olarak görüp eşyaya göre araç temin etmek, sigorta değerini belirlemek, şehirlerarası nakliyatta kullanılacak malzemeyi ve taşımaya gelecek olan eleman sayısını da belirlemektir.
Tüm ofis yada ev eşyaları taşıma sırasında çizilmez, kırılmaz, bir şekilde sarılır. Kırılacak eşyalar yada cam eşyalar kolilere köpüklerle dikkatli bir şekilde yerleştirilir. Koli üzerlerine mutlaka eşya sahibinin ismi yazılır.
Şehirlerarası evden eve nakliyat, depolama, paketleme, stoklama gibi işleri firmamız
Şirket içerisindeki diğer dolap ve mobilyaların sökülmesi, kolilenmesi elemanlarımız tarafından yapılacaktır.

Bilgisayar ve diğer elektronik eşyalar zarar görmemesi için lava kabarcıklı naylon ambalajlarla sarılıp kolilenerek taşınacaktır.

Şehirlerarası ofis büro nakliyat işlemleri toz, kir, yağmur, rüzgâr ve güneş gibi olumsuz şeylerden eşyalarınızın korunabilmesi için kapalı kasa nakliye araçlarımızla yapmaktayız.

Fiyatlandırma yapılırken bulunulan şehir ve taşınılacak şehir arasındaki kilometreye ve de eşyanızın büyüklüğüne ve de yüklenecek araç boyutuna göre hesaplanmaktadır.

Firmamız özfilo şehirlerarası evde eve nakliyat kişiye özel çözümler ve eşyanıza göre özel çözümler sunmaya ve bunları yaparken hem fiyat hem kalitende ödün vermeden yapmaya çalışıyoruz. Şehir içi ve şehir dışı evden eve nakliyat hizmetlerimizde daima kalite ve fiyat aynı eksende tutmaya çalışıyoruz.
Şehirlerarası ve şehir içi nakliyat işlerinizde biz her daim müşterimizin güvenle en uygun fiyata nakliyat yapması için çalışıyoruz. Yatak odası, salon takımı, gardırop gibi mobilyalarınızı da söktükten sonra camlı kısımları ve eşyanızın kırılabilecek kısımları yada parçalarını şehir içi yada şehir dışı nakliyat yapacağımız kamyonlarımıza çıkıntıları boşluklara denk gelecek şekilde ambalajlayıp paketleyip yerleştirmekteyiz.

Firmamız Öz filo şehirlerarasınakliyat personeli tarafından gidilecek yeni ev ya da iş yerinde tekrar mobilyaların tek tek montajı yapılıp müşteriden onay alındıktan sonra teslim ediyoruz.

Bütün şehirlerarası nakliyat işlerimiz karşılıklı sözleşme ile yapılmaktadır.

Yaptığımız işin kalitesi ve fiyatı açısından kıyaslandığı takdirde, sizlerde zaman kaybetmeden yüzlerce nakliyat müşterilerimiz arasına katılacaksınız.
ŞEHİRLER ARASI ŞİRKET NAKLİYAT İSTANBUL

Firmamız ÖzFilo İstanbul Nakliyat, ofis büro işyeri nakliyat işlerini hızlı, güvenilir şekilde başarıyla sonuçlandırmayı, işin başlangıcından yerine eksiksiz ve sağlam teslim etmeyi sonuna kadar taahhüt eder.

Firmamız Öz filo İstanbul şehirlerarası nakliyat gidilecek yeni ev ya da iş yerinde tekrar mobilyaların tek tek montajı yapılıp müşteriden onay alındıktan sonra teslim ediyoruz.

Özellikle işyeri taşımacılığı için yetiştirilmiş personelimizle büro nakliyat hizmeti problemsiz bir şekilde verilmektedir

Şehirlerarası ofis, büro taşıma işlemleri toz, kir, yağmur, rüzgâr ve güneş gibi olumsuz şeylerden eşyalarınızın korunabilmesi için kapalı kasa nakliye araçlarımızla yapmaktayız.

Fiyatlandırma yapılırken, gideceği şehir ve taşınılacak malzeme yada eşyalar ve de yüklenecek araç boyutuna göre hesaplanmaktadır.

Firmamız özfilo şehirlerarası evde eve nakliyat kişiye özel çözümler ve eşyanıza göre özel çözümler sunmaya ve bunları yaparken hem fiyat hem kalitende ödün vermeden yapmaya çalışıyoruz.
Şehir içi ve şehir dışı evden eve nakliyat hizmetlerimizde daima kalite ve fiyat aynı eksende tutmaya çalışıyoruz.
Şehirlerarası ve şehir içi nakliyat işlerinizde biz her daim müşterimizin güvenle en uygun fiyata nakliyat yapması için çalışıyoruz.
Mobilyalarınızı da söktükten sonra camlı kısımları ve eşyanızın kırılabilecek kısımları yada parçalarını nakliyat yapacağımız kamyonlarımıza çıkıntıları boşluklara denk gelecek şekilde ambalajlayıp paketleyip yerleştirmekteyiz.

Bütün ofis büro nakliyat işlerimiz karşılıklı sözleşme ile yapılmaktadır.

Yaptığımız işi kalitesi açısından kıyaslandığı takdirde sizlerde zaman kaybetmeden yüzlerce şehirlerarası nakliyat müşterilerimiz arasına katılacaksınız.

PRENSİP OLARAK SÖZLEŞME YAPMADAN ve EŞYALARI KAPLAMADAN ŞEHİRLERARASI NAKLİYATA BAŞLAMAMAKTAYIZ.