ÖZ FİLO SİGORTALI NAKLİYAT

Şehiriçi yada şehirdışı sigortalı nakliyat işleriniz için her boyuttaki kamyonlarımız ile eşyalarınıza göre taşıma ve nakliyat yapmaktayız. Eşyalarınıza ve bulunduğunuz binaya göre ücretsiz ekspertiz yapmaktayız.

ŞEHİR İÇİ SİGORTALI NAKLİYAT

Evden eve, işten işe sigortalı nakliyat hizmetini nakliyatta ve taşımacılıkda uzman ekibimizle, istanbulun her yerine zamanında ve garantili olarak vermekteyiz. Evinizde yada ofisinizde taşınacak eşyanızın boyutuna göre ve binanın yüksekliğine göre fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Öz filo nakliyat olarak hiç bir zaman sözleşme dışında ilave ek ücret talep etmeyiz. Karşılıklı anlaşılıp sözleşmeli olarak eşyalarınızı sigortalı ve garantili taşıma işlemi yapmaktayız. Eşyalarınızı yerlerine ulaştırırken bütün sorumluluğu firmamız üstleniyor. Taşıdığımız bütün eşyalar firmamızın garantisi altındadır. Bütün taşınacak eşyalar önceden ekibimiz tarafından patpatlı poşetlerle kaplanıp çizilmez ve kırılmaz hale getirildikten sonra taşınma işlemini başlatıyoruz. Sigortalı evden eve nakliyat işinin bütün sorumuluğu bilmekteyiz.
Evden eve nakliyatta sigortalı ve garantili hizmet için mutlaka bize danışın.
Sigortalı evden eve nakliyat işlemi sırasında eşyalarınızı kırılmaz, açılmaz yumuşak poşetlerle kaplayıp paketleyip istediğiniz yere güvenle taşımaktayız.. Bütün Nakliyat işlerimiz sigortalı ve garantilidir.
Şehir içi nakliyat için konusunda tecrubeli personelimiz ile taşınacak bilgisayar, makine, çelik kasa, fotokopi makinesi, Beyaz eşya, yada elektronik eşyalarınız gibi eşyalarınız özenle ve dikkatli bir şekilde taşınmaktadır.
Evinizi yada iş yerinizi taşıyacaksanız mutlaka Bizden fiyat alın.
Kalitemizin farkına vardığınızda fiyatlarımızın çok uygun olduğunu siz de göreceksiniz.

Sigortalı evden eve nakliyat işinin bütün sorumuluğu bilmekteyiz. Eşyalarınız bizimle gher zaman güvende. Cayhan TUZCUOĞLU ismimizin her zaman güvenle anılmasından gurur duymaktayız.

Sigortalı nakliyatta uzman firma olarak yılların deneyimini sizinle paylaşmaktan gurur duyacağız.

ŞEHİR DIŞI SİGORTALI NAKLİYAT

Evden eve, işten işe sigortalı nakliyat hizmetini nakliyatta ve taşımacılıkda uzman ekibimizle, istanbulun her yerine zamanında ve garantili olarak vermekteyiz. Evinizde yada ofisinizde taşınacak eşyanızın boyutuna göre ve binanın yüksekliğine göre fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Öz filo nakliyat olarak hiç bir zaman sözleşme dışında ilave ek ücret talep etmeyiz.

Sigortalı evden eve nakliyat işinin bütün sorumuluğu bilmekteyiz. Eşyalarınız bizimle gher zaman güvende. Cayhan TUZCUOĞLU ismimizin her zaman güvenle anılmasından gurur duymaktayız. Karşılıklı anlaşılıp sözleşmeli olarak eşyalarınızı sigortalı ve garantili taşıma işelmi yapmaktayız. Eşyalarınızı yerlerine ulaştırırken bütün sorumluluğu firmamız üstleniyor. Taşıdığımız bütün eşyalar firmamızın garantisi altındadır. Bütün taşınacak eşyalar önceden ekibimiz tarafından patpatlı poşetlerle kaplanıp çizilmez ve kırılmaz hale getirildikten sonra taşınma işlemini başlatıyoruz.
Şehir dışı evden eve nakliyatta sigortalı ve garantili hizmet için mutlaka bize danışın.
Şehirdışı sigortalı evden eve nakliyat işlemi sırasında eşyalarınızı kırılmaz, açılmaz yumuşak poşetlerle kaplayıp paketleyip istediğiniz yere güvenle taşımaktayız.. Bütün Nakliyat işlerimiz sigortalı ve garantilidir.
Şehir dışı nakliyat için konusunda tecrubeli personelimiz ile taşınacak bilgisayar, makine, çelik kasa, fotokopi makinesi, Beyaz eşya, yada elektronik eşyalarınız gibi eşyalarınız özenle ve dikkatli bir şekilde taşınmaktadır.
Evinizi yada iş yerinizi taşıyacaksanız mutlaka Bizden fiyat alın.
Kalitemizin farkına vardığınızda fiyatlarımızın çok uygun olduğunu siz de göreceksiniz.
Sigortalı nakliyatta uzman firma olarak yılların deneyimini sizinle paylaşmaktan gurur duyacağız.