Şile Evden Eve Nakliyat

Ev taşımayı düşünenlerin arayış içerisine girdiği evden eve nakliyat firma seçimi yaparken sizlere hangi hizmetlerin sunulması gerektiğini biliyor musunuz? Şile evden eve nakliyat hizmeti sağlayan firmamız tarafından tam kapsamlı bir hizmet süreci sunulmaktadır. Özfilo evden eve nakliyat farkı ile artık taşınmak çok kolay!
Şile Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat Yazı Özeti

Evden Eve Nakliyat da Güven

Güvenilir evden eve nakliyat firması bulmak oldukça zor. Bu nedenle evden eve nakliyat firmaları arasında seçim yaparken bazı hususlara dikkat etmenizi öneriyoruz. Size sunacakları hizmetler eksiksiz olmalı ve mutlaka nakliyat sigortası ile güvence altına alınmalıdır. Peki, evden eve nakliyat firması hangi özelliklere sahip olmalıdır?

Öncelikle kurumsal firma olması önemlidir. Kurumsal firmaların sağlayacağı profesyonel hizmet, uzman ekip ve organizasyon sayesinde mümkün olabilmektedir. Kurumsal çerçevede hizmet veren Özfilo evden eve nakliyat olarak her daim uzman bir ekip ile profesyonel hizmet sunmaktayız.

Şile evden eve nakliyat fiyatları yapılacak olan ön keşif çalışması ile verilebilmektedir. Bu nedenle ücretsiz keşif yapılmadan sunulan fiyat tekliflerine itibar etmemeniz önemlidir.

Evden eve nakliyat da paketleme ve monte demonte ekibinin bu alanda deneyimli ve eğitimli kişilerden oluşması gerekmektedir. Firmamız düzenli olarak gerçekleştirdiği şirket içi eğitimleri ile mutlaka uzman ekip ile çalışmaya dikkat etmektedir.

Özfilo evden eve nakliyat sigortalı taşımacılık gerçekleştirmektedir. Hizmet verilen evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı ya da eşya depolama süreçleri için nakliyat sigortası ile eşyalarınıza ek güvence sağlar.

26 yılı aşkın nakliyat sektöründe ki deneyim sayesinde müşteri memnuniyeti oranımız % 100 yakındır. Bu sektörde uzun yıllardır var olan deneyimli bir Şile evden eve nakliyat seçerseniz pişman olmazsınız.

Şile Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz

Şile evden eve nakliyat hizmeti kapsamlı bir süreci de beraberinde getirmektedir. Bu sürecin planlaması içinde öncelikli olarak ücretsiz keşif ekibimiz sizi ziyaret edecektir. Ücretsiz olarak sunduğumuz bu hizmet ile taşınmaya konu olan eşyalarınız, gidilecek mesafe kat sayısı, binanın taşınmaya elverişliliği gibi pek çok konuda bilgiler alınmaktadır.

Ücretsiz keşif ekibi tarafından hazırlanan rapor doğrultusunda Şile evden eve nakliyat sürecinizin planlaması yapılarak fiyat teklifi sunulmaktadır. Şile evden eve nakliyat fiyatları belirlemesinde keşif ekibi tarafından hazırlanan ekspertiz raporu baz alınır.

Evden Eve Nakliyat Da Montaj Demontaj Dahil Hizmet

Küçük eşyalarınızın, kıyafetlerinizin ve kırılacak tüm eşyalarınızın paketlenmesi, taşıma kolilerine yerleştirilmesi hususunda sizin hiçbir işlem yapmanıza gerek yoktur. Tüm bu işlemleri ambalajlama ekibimiz gerçekleştirecektir. Elektronik cihazların sökülmesi ve paketlenmesi hususunda elektrik ustası görev alır.

Mobilyaların sökülmesi ve geri yerine kurulması aşamasında ise mobilya ustası eşliğinde bir ekip sizlere hizmet vermektedir. Vestiyer, elbise dolabı, ayakkabı ya da TV ünitesi gibi tüm mobilyalarınız demonte edilecek, ambalajlanarak taşınma sürecine hazırlanacaktır. Taşınmanın tamamlandığı adresinizde ise yerine kurulması yine ekibimizce yapılır.

Şile Evden Eve Nakliyat Da Sigortalı Taşımacılık

Evden eve nakliyat hizmetinin olmazsa olmazlarından biri olan nakliyat sigortası, Özfilo evden eve nakliyat olarak gerçekleştirdiğimiz tüm taşımacılık süreçlerinde sunduğumuz bir hizmettir. Taşınma noktasında tüm eşyaların araca yüklenerek aracın sevkiyata hazır olduğu aşamada yapılan nakliyat sigortası varış noktası olan yeni adresinizde son bulmaktadır.

Nakliyat sigorta poliçesinde yer alan teminat tutarı keşif ekibimizin düzenlediği ekspertiz raporuna göre hazırlanmaktadır. Bu raporda yer alan eşya miktarına göre fiyatlandırma yapılarak hazırlanan nakliyat sigortası poliçesi,  olası hasar ve kazalarda eşya bedellerinizin maddi olarak tazmin edilmesini sağlamaktadır.

Şile Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat fiyatları araştırması yaptığınızda birbirinden oldukça farklı fiyatların verildiği görülmektedir. Özellikle telefon ile keşif hizmeti sunulmadan verilen fiyatların çok düşük olması pek çok kişiyi yanıltmakta ve hatalı tercih yapmasına sebep olmaktadır. Taşınma sırasında çıkartılan ek maliyetler sebebi ile mağdur olmamak için bu tarz verilen Şile evden eve nakliyat fiyatlarına itibar etmemenizi öneriyoruz.

Özfilo evden eve nakliyat fiyat tekliflerimizde mutlaka keşif ekibi tarafından hazırlanmış olan ekspertiz raporu incelemektedir. Bu rapor doğrultusunda evden eve taşınma sürecini planlamakta ve size sunacağımız hizmet için gerekli personel, ekipman ve araç büyüklüğü belirlenebilmektedir.

Şile evden eve asansörlü nakliyat yapılması gerekiyorsa fiyatlar üzerinden asansörlü nakliyat hizmet bedeli de ilave olacaktır. Tüm bu hususlar sizlere sunacağımız Şile evden eve nakliyat fiyatları için oldukça önemli olmaktadır.

Ağva Evden Eve Nakliyat

Ağva İstanbul ili Şile ilçesine bağlı bir beldedir. Özfilo Evden Eve Nakliyat firması olarak Ağva evden eve nakliyat hizmeti de sunmaktayız. Ağva şehir içi evden eve nakliyat veya Ağva’dan şehirler arası nakliyat hizmetleri sunmaktayız.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on skype
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram
Share on print
Başa dön