Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat

Ekip anlayışının çalışma prensibi haline geldiği günümüz şartlarında Sultanbeyli evden eve nakliyat ekibimiz çözüm odaklı hareket ediyor.
Sultanbeyli Evden eve Nakliyat
Sultanbeyli Evden eve Nakliyat
Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat Yazı Özeti

Sosyal hayatın veya iş hayatının en önemli unsurlarından biri haline gelen evden eve nakliyat, düzenli, disiplinli ve pratik servis hizmetine ihtiyaç duyuyor. Ekibimiz nakliyat dünyasının ihtiyacı olan pratik ve güvenli nakliye çözümlerini güncel bir şekilde sunuyor. Ekip anlayışının çalışma prensibi haline geldiği günümüz şartlarında Sultanbeyli evden eve nakliyat ekibimiz çözüm odaklı hareket ediyor.

Yeterli tecrübeye sahip olmayan kişiler veya şirketler eşya taşıma işleminde ev eşyalarına ciddi zarar vermektedir. Gerek kullanılan paketleme malzemelerinin kalitesiz olması, gerekse taşıma işlemini yapan elemanların tecrübesiz olması evden eve nakliyat hizmetinin başarısız olmasında etkili olmaktadır.

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat Firmaları

Elemanlarımızın güvenli bir şekilde nakliye işlemini yapabilmesi için ekspertiz hizmetine ihtiyaç vardır. Taşınacak eşyanın özellikleri, taşıma işleminin yapılacağı yerin özellikleri ve taşıma esnasında meydana gelebilecek problemler evden eve nakliye ekspertiz elemanlarımız tarafından tahlil edilmektedir.

Taşınacak eşyaların yeri ve genel özellikleri dikkatli bir şekilde incelenmektedir. Bu inceleme işlemi yerinde gerçekleşiyor ve işin ehli olan ekspertiz elemanlarımız tarafından takip ediliyor. Ehil kişilerden oluşan Sultanbeyli evden eve nakliyat firmamızda ekspertiz elemanlarımız taşıma işleminin yapılacağı caddenin ve sokağın genel yapısını incelemektedir.

Binanın giriş kısımları, balkonları, pencereleri ve iç kısımdaki kapıları ekibimizin inceleme kategorisinde yer alıyor. Sokağın dar olması, pencerelerin dar olması asansörlü aracın kullanımını imkansız hale getiriyor. Bu gibi durumlarda işçi elemanlarımız devreye giriyor ve güvenli Sultanbeyli evden eve nakliyat çözümleri üretiyor.

Kapılar, pencereler ve diğer bütün girişler elemanlarımız tarafından incelendikten sonra taşıma işlemi için en uygun yük aracı belirleniyor. Amacımız güvenli bir şekilde tek seferde eşyaları en kısa sürede ulaştırmaktır. Güvenlik bizim için son derece önemlidir ve bu işlemi gerçekleştirmek için elemanlarımız gerekli önlemleri almaktadır.

Şehir içi evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyat da Paketleme Süreci

Ekibimizin üzerinde titizle durduğu konulardan biri de paketlemedir. Sultanbeyli evden eve nakliyat işleminin başarılı bir şekilde yapılabilmesi için elemanlarımız kaliteli paketleme malzemesi tedarik etmektedir. İkinci aşamada ise dikkat çeken diğer önemli bir husus paketlemede uzman elemanlardır. Eleman konusunu önemsiyoruz ve işinin uzmanı olan elemanlarla çözüm üretiyoruz. Ekibimizin deneyimli, tecrübeli ve işinin ehli ekspertiz elemanları ihtiyacınız olan güvenli nakliye işlemini en iyi şekilde organize ediyor.

Evden eve nakliyat hizmetimizin ilk konusu paketlemedir. Köpüklü kutular, balonlu naylonlar ve kalın kutular paketlemede kullandığımız malzemelerdir. Cam bardak, tabak, vazo, sürahi ve benzeri eşyalar özel yöntemlerle kutulanmaktadır. Seramik, avize, porselen ve elektronik cihaz paketleme işleminde de özel yöntemleri dikkate alıyoruz. Çizilebilir eşyaların paketlenmesi işleminde özel naylon malzeme kullanılmaktadır. Antika veya pahalı ev eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıyoruz ve Sultanbeyli evden eve nakliyat işlemi esnasında çizilmeyi önleyen özel paketleme malzemesi kullanıyoruz.

Sigortalama işlemi yapmak isteyenler için elemanlarımız paketleme öncesinde sigorta poliçesi kesmektedir. Poliçenin geçerlilik süresi taşıma süresi boyuncadır. Bu süre boyunca sigorta kapsamında meydana gelen zararlar şirket tarafından ödeniyor. Taşıma tarihi belirlendikten sonra elemanlarımız sözleşme imzalanmaktadır. Sözleşmede taşıma tarihi belirlenmektedir ve evden eve nakliyat işlemi tam zamanında gerçekleşmektedir.

İstanbul Anadolu Yakası Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Taşıma Fiyatları Nasıl?

Ev, dükkan veya ofis gibi mekanlar için kullanılan asansörlü yük taşıma aracı büyük kolaylık sağlıyor ve zaman kaybını önlüyor. Sultanbeyli ekibimizin deneyimli ekspertiz elemanları asansörlü aracın ve yanına park edecek olan yük aracının yerini önceden belirlemektedir.

Bahçe, park boşluğu ve benzeri uygun bir boşluğa park eden kapalı kasa araç ve asansörlü araç ağır yükleri indirerek işe başlamaktadır. Ağır yükleri indirme işlemine beyaz eşya, mobilya, dolap ve kitaplık gibi eşyalardan başlanıyor. Bu ağır eşyaların üzerine kırılgan eşyaların kutuları yerleştiriliyor. Yüklemede her zaman için eşyaların genel özellikleri dikkatli bir şekilde tahlil ediliyor.

Her eşyanın belli bir istihap haddi yani üzerine eşya yükleme sınırı bulunuyor. Ağır ve dayanıklı eşyalar en alta, kolay kırılan eşyaların kutuları en üste gelecek şekilde yükleniyor. Yüklemede boşluk kalmayacak şekilde güvenli yöntemler tercih ediliyor. Sultanbeyli evden eve nakliyat filomuzun modern yük araçları güvenli çözüm üretiyor.

Yükleme işleminde ekibimiz seri bir şekilde hareket ederek kısa sürede eşyaları yüklüyor. Deneyimli şoförlerimiz yükleme işlemi sonrasında güvenli yolları tercih ederek kısa sürede yeni adrese ulaşıyor. Evden eve nakliyat firmamızın şoförleri SRC, psiko-teknik ve diğer gerekli belgelere sahiptir.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on skype
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram
Share on print
Başa dön