Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Ümraniye evden eve nakliyat hizmetini verirken müşterilerimizin yaşayacakları sorunları en aza indirmeyi hedeflemekteyiz. Şehir içindeki sokaklara uygun olan büyüklükte araç seçeneklerimiz, kullandığımız teknolojik yöntemler gibi birçok yöntem ile bu sorunları azaltmak için çabalamaktayız.
Ümraniye Evden Eve Nakliyat
Ümraniye Evden Eve Nakliyat
Ümraniye Evden Eve Nakliyat Yazı Özeti

Ümraniye evden eve nakliyat açısından çok yoğun taleplerin bulunduğu bir yerleşim yeridir. Ümraniye başta olmak üzere İstanbul’un diğer ilçelerindeki evden eve nakliyat ihtiyacını karşılamak adına Özfilo evden eve nakliyat olarak hizmet vermekteyiz. Türkiye’nin her yerine ulaşım sağlamakta ve müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktayız.

Ev taşıma işleminin müşteri içine ne kadar zahmetli, zor ve yorucu olduğunun farkında olarak en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktayız. Hem Ümraniye içinde taşımacılık hem şehir içinde taşımacılık hem de şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Ümraniye Evden Eve Şehir İçi Nakliyat

Ümraniye Şehir İçi Evden Eve Nakliyat
Ümraniye Şehir İçi Evden Eve Nakliyat

Bir evden başka bir eve şehir içinde taşınıyor olmanın birtakım zorlukları bulunmaktadır. Özellikle İstanbul gibi eski bir şehirde, Ümraniye gibi semtlerde bu zorluklar daha yoğun yaşanabilmektedir. Dar sokaklar, kalabalık alanlar, araç trafiğine kapalı alanlar, eski ve dar olan evler bu sorunların temelini oluşturmaktadır.

Ümraniye evden eve nakliyat hizmetini verirken müşterilerimizin yaşayacakları sorunları en aza indirmeyi hedeflemekteyiz. Bu amaçla evden eve taşımacılık hizmeti öncesi mutlaka yerinde keşif hizmeti vermekteyiz. Şehir içindeki sokaklara uygun olan büyüklükte araç seçeneklerimiz, kullandığımız teknolojik yöntemler gibi birçok yöntem ile bu sorunları azaltmak için çabalamaktayız.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat İşlemleri

Ümraniye evden eve nakliyat yapan firmamızın en önem verdiği ilk şey müşterinin istediği zamanda, istediği yerde bulunmamız olmaktadır. Müşterinin isteğine bağlı olarak eşyaların ambalajlanması, özel ambalajlama ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Ambalajlama yapılmasının ardından uygun şekilde kolilere ayrılan eşyalar Özfilo nakliyat ekibimiz tarafından güvenle araca taşınmaktadır.

Konusun da uzman ustalarımız tarafından sökülen buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi gibi eşyalar ise kendilerine en uygun şekilde ambalajlama ekibimiz tarafından koruma altına alınmaktadır.

Evde bulunan mobilya, baza, dolap gibi ürünler marangozlarımız tarafından sökülmekte ve balonlu naylonlar ile sarılmaktadır. Tüm eşyalar hazır olduğunda ise en uygun taşıma yöntemi ile evden evde taşımacılık aramıza yüklenmek üzere eşyalar indirilmektedir. Tüm eşyalar hasar görmemesi amacı ile en uygun şekilde araç içine yerleştirilmektedir.

Taşınma işleminin son noktası olan yeni adresinizde ekibimiz tarafından eşyalarınız taşınarak yerlerine yerleştirilmektedir. Böylece Ümraniye evden eve nakliyat hizmetini gerçekleştirmekteyiz.

Ümraniye Evden Eve Şehirlerarası Nakliyat

Ümraniye şehirlerarası nakliyat için en fazla talep sağlanan yerleşim yerlerinden biridir. Aldığımız talepler doğrultusunda Ümraniye evden eve nakliyat hizmetini şehirlerarası olarak da gerçekleştirmekteyiz.

Şehirlerarası yapılacak olan nakliye işlemleri çok daha fazla güven gerektirmektedir. Gereken bu güvenin farkında olan tecrübeli Özfilo evden eve nakliyat ekibimiz ile yedi gün yirmi dört saat boyunca hizmet sunmaktayız. Ümraniye’den aldığımız eşyaları özen ile ambalajlayıp, araca yerleştirerek, güven içinde istenilen adrese teslim edebilmek için var gücümüzle çalışmaktayız.

Aldığımız sorumluluğu her bir ekip üyesi ile birlikte hissederek bu sorumluluğu yerine getirmek için çabalamaktayız. Daha önce evden eve nakliyat hizmeti verdiğimiz ve bize geri dönüşlerini bildirilen müşterilerimizin görüşleri, deneyimli kadro ile çalışmamız yeni müşterilerimizin bize güvenmesini sağlamaktadır. Dolayısıyla müşterimizin güvenini sırtımıza yükleyerek en hızlı, en güvenilir, en özenli şekilde işimizi yapmaya özen göstermekteyiz.

Koronavirüs Tedbirlerine Uygun Evden Eve Nakliyat

Pandemi sürecinde virüsün yayılmasını önlemek amacı ile Özfilo nakliyat ekibi tarafından azami seviyede dikkat gösterilmektedir. Ev içerisinde en az sayıda personel korumalı kıyafet ve maskeleri ile görev yaparken nakliye işlemi öncesi nakliye aracımız, tüm ekipmanlarımız dezenfekte edilmektedir.

Ümraniye Evden Eve Asansörlü Taşımacılık

Ümraniye Asansörlü Evden Eve Nakliyat
Ümraniye Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Evden eve taşımacılık işi emek gerektiren ve yorucu bir iştir. Müşterilerin gitmek istedikleri adreslerde veya henüz bulundukları adreslerde apartman içinde var olan asansörün eşya taşımacılığı için kullanılması genellikle yasak olabilmektedir.

Ümraniye evden evde nakliyat firmamız bu sorunun önüne geçebilmek için asansörlü nakliyat hizmetini sunmaktadır. Asansörlü nakliyat hizmeti ile hem apartmanlardaki asansörler kullanılmamakta hem de dar olan apartman giriş-çıkışları veya dar apartman içlerinde yaşanılacak sorunların önüne geçilmektedir.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat Firmaları

Nakliyat sektöründe sunulan bütün yeni hizmetlerin içinde bazı dikkat edilen hususlar bulunmaktadır. İş gücündeki ihtiyacın azaltılabilmesi için artık profesyonel yöntemler kullanılmaktadır. İş gücünden ve zamandan tasarruf edilmesini sağlayan nakliyat yöntemlerini firmamız kullanmaktadır. Asansörlü nakliyat bu anlamdaki en önemli yeniliktir.

Ümraniye ilçesinde asansörlü taşımacılık sıklıkla tercih edilmektedir. Ümraniye evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, iş yeri taşımacılığı gibi verdiğimiz nakliyat hizmetlerinde sıklıkla asansörlü nakliyatı kullanmaktayız. Özfilo evden eve nakliyat olarak müşterilerimizin ihtiyacına yönelik en uygun ve en hızlı çözümleri sunarak hizmet vermekteyiz.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat Video Galeri

Başa dön