Asansörlü Eşya Taşıma – 2.999 TL’ den Başlayan Fiyatlarla

Asansörlü Evden Eve Nakliyat, Asansörlü Eşya Taşıma konusunda Özfilo Nakliyat olarak İstanbul da tüm ilçe ve semtlere yıllardır Platform Asanasörlü araçlarımızla hizmet veriyoruz. Kaliteli ve güvenli bir asansörlü nakliyat için bizim ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Tüm Nakliye hizmetleri gibi Asansörlü Nakliyat konusunda da iddialıyız. Dış cephe platform asansörlerimiz son teknoloji üretimi olan araçlardır. Bu araçlarımız garantili ve sağlıklı bir taşıma için çokça önerilen bir taşıma sistemidir. Asla eşyalarınıza zarar vermeden taşıma işleminiz gerçekleşmektedir. Bu hizmetlerimiz İstanbul genelinde sıkça ihtiyaç duyulan bir hizmettir. Hizmetin öncü firması olan Özfilo Taşımacılık sizlerin emrindedir.

Asansörlü eşya taşıma taşınma işlemlerinde özellikle yüksek katlı binalarda en çok tercih edilen eşya taşıma yöntemidir. Yüksek katlı binalardan eşya indirmek ya da çıkarmak, güç kullanılarak yapıldığı zaman uzun sürer ve taşınma işleminiz uzayabilir. Bina içinde eşya asansörü bulunmazsa, eşyanın taşınması merdiven kullanılarak yapılacağından, eşyaların zarar görmesi söz konusu olabilmektedir.

Özfilo evden eve nakliyat firmamız aracılığıyla, yüksek katlarda yer alan evleriniz için eşya taşıma işlemini kolaylaştırıyoruz. Asansörlü eşya taşıma hizmetimiz ile taşıma işlemleri hızlı şekilde ilerlemektedir. Hizmetimizden yararlanabilmeniz için bize ulaşmanız ve randevu kaydı oluşturmanız gerekmektedir. Asansörlerimiz için kayıt oluşturmadan önce binanızın asansörlü taşıma yapmaya uygun olduğuna emin olmanız gereklidir.   Asansörlü taşıma hizmetimize ek olarak vinçle eşya taşıma, evden eve vinç, asansörlü vinç hizmetlerimizde bulunmaktadır. Özfilo Evden Eve Nakliyat firması olarak güvenli bir şekilde asansörlü evden eve nakliyat işlemlerinizi yapmaktan mutluluk duyarız. En uygun fiyatlı hizmet alabilmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü eşya taşıma hizmeti sunan firmamız, nakliyat alanında yılların verdiği bilgi, birikim ve tecrübe ile çalışmasını sürdürmektedir. Eşyalarınız, asansörlerimiz yardımı ile yüksek katlı binalara rahatlıkla çıkarılır veya indirilmesi sağlanır. Asansörlerimizi kullanan operatörlerimiz, işinde oldukça başarılı ve tecrübe sahibi kişilerdir. Bilgili ve tecrübeli olmaları nedeni ile eşyalarınızın nakliyesi sorunsuz olarak gerçekleştirilmektedir.

Asansörlü eşya taşıma sisteminin sağlamış olduğu kolaylık nedeni ile eşyalarınızın taşınması güvenli bir şekilde gerçekleşmektedir. Asansör sistemlerimiz, taşıması gerçekleştirilecek eşyaların ebat büyüklüğüne göre belirlenmektedir. Eşyalarınızın büyüklüğüne, ağırlığına bakılmaksızın, asansör sistemimiz aracılığıyla güvenli şekilde ve kısa sürede taşıma işlemi gerçekleştirilmekte ve nakliye araçlarımıza ağır eşyalar altta kalacak şekilde konularak nakliyesi gerçekleştirilmektedir.

Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü eşya taşıma sistemi, diğer yöntemlere göre oldukça kullanışlı ve son derece güvenilirdir. Eşyaların tek tek çıkarılması uzun zaman alır ve bununla birlikte, kolilere konulan hassas eşyaların merdivenlerden taşınması sırasında kırılma ihtimali söz konusu olabilmektedir. Merdivenlere zorlukla sığan eşyalar, taşıma sırasında çarpma vurma gibi istenmeyen olaylara maruz kalarak hasar görebilmektedir.

Bu durumun önüne geçmek, taşıma işlemini hızlandırmak ve eşyaların zarar görmesini engellemek için kullanılması önerilen yöntem asansörle taşıma sistemidir.

Ev taşıma işlemlerinde asansörlü eşya taşıma sisteminin kullanılabilmesi için birtakım şartlar mevcuttur ve bu şartlar arasında, eşyası taşınılmak istenen evin 3. kat ve üzerinde yer almasının gerekli oluşu bulunmaktadır. Bu şartın konulma nedeni ise merdivenin açılım sağladığı zaman uzunluğunun 8 ile 12 metre gibi bir uzunluğa sahip olması nedeni iledir.

Nakliyenin sağlanabilmesi için asansörlü eşya taşıma sisteminin kurulumu çift açılımı olan pencere ve balkonlara yapılabilmektedir. Balkon kapısından geçirilebilen tüm eşyaların, asansör kullanılarak taşınması mümkün olabilmektedir. Balkon kapılarının dar olduğu ve büyük ebatlı ürünlerin balkon kapısından geçemeyeceği unutulmamalıdır. Çift açılım cama kurulması durumunda tüm eşyaların asansörle taşınması daha kolay hale gelmektedir.

Çift açılım cama sahip olunmaması ve de balkon bulunmaması durumunda ise evde nakliye için en uygun pencere nakliye işleminin gerçekleştirilebilmesi için sökülebilir ve iş bitiminde yerine monte edilebilmektedir. Nakliye yapılacağı gün hava şartlarının iyi olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir. 

Vinçle Eşya Taşıma Fiyatları

Vinçle eşya taşıma hizmeti de sunan firmamız evden eve vinç, asansörlü vinç, vinçle eşya taşıma, vinçle ev taşıma ve vinçli nakliyat gibi bir çok talebi karşılayabilmektedir. Vinçli eşya taşıma hizmeti için kullanılmakta olan asansörlerin fiyatları nakliye ücretine ek olarak 350 ile 600 TL arasında bulunabilmektedir ve fiyatlar il ve ilçeye göre farklılık gösterebilir.

Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Eşya taşımanın kolay ve güvenli yöntemi olan asansörlü nakliyat, asansörlü taşıma sisteminin sağlamış olduğu avantajlarla eşyalarınızın kısa sürede taşınması sağlanarak, nakliye gerçekleştirilir. Asansör sistemi kullanılarak taşınma işlemi gerçekleştirildiğinde ücret, nakliye fiyatına ek olarak yansıtılmaktadır. Asansörlü nakliyat hizmeti için fiyat belirlenirken, eşyanın taşınma süresi, kullanılan yakıt, mesafe gibi etkenler fiyatları belirleyici niteliktedir.

Asansörlerimizi belirli saate göre kiralayabilmenin yanı sıra günlük, haftalık, aylık ya da ihtiyacınıza göre kiralayabilme imkanına da sahipsiniz. Asansörlü eşya taşıma sisteminin sağlamış olduğu avantajlarla, taşıma işlemleri sorunsuz ve kısa zaman içerisinde gerçekleştirilmektedir. Asansörlerimizi, istediğinize uygun olacak şekilde ve istediğiniz yerde kullanma imkanı Özfilo evden eve nakliyat firmamız aracılığıyla sağlanmaktadır.

Asansörlü Nakliyat

Güvenle kullanılan yöntemler arasında yer alan asansörlü nakliyat hizmetimiz hakkında detaylı bilgilere ozfilonakliyat.com internet adresinden ulaşabilirsiniz. Asansör sisteminin sağlamış olduğu kolaylık sebebiyle, taşıma işlemlerinde tercih edilme oranı giderek artmaktadır. Asansörlü nakliyat hizmetimizden faydalanmak ve nakliyat işlemlerinizi kısa zamanda gerçekleştirmek için 7/24 bize ulaşabilir, hizmetlerimizden faydalanabilmek için randevu kaydı oluşturabilirsiniz.

Asansörlü Nakliyat Video Galeri

Asansörlü Nakliyat Resim Galeri

Başa dön