Ofis Taşıma

Özfilo Evden Eve Nakliyat olarak İstanbul tüm ilçe ve semtlerinde işyeri taşıma ve ofis taşıma konusunda çok tecrübelidir. Bu konudaki referanslarımız da bizlere ayrı bir özgüven katmaktadır. İşyeri Eşyası taşıma ve Ofis Eşyası Taşıma yaklaşık 20 yılı aşkındır İstanbul da hizmet verdiğimiz alanlardan biridir. Kaliteli , güvenli ve düzenli bir Ofis ve İşyeri taşıma hizmeti almak isterseniz bizleri web sayfalarımız ve iletişim numaralarımızı arayarak ulaşabilirsiniz. İşyeri eşya nakliyatı ve Ofis eşya nakliyatı dendiğinde İstanbul da akla gelen firmalardan biriyiz. Kaliteli, güvenli ve güvenilir hizmet almak için lütfen bize ulaşın.

Firmamız, nakliye alanında hizmet sunan ve sunduğu kaliteli hizmet ile ofis taşıma işlemlerini sorunsuz olacak şekilde gerçekleştiren başarılı bir firmadır. Nakliyat alanında uzun süredir hizmet vermekte olan Özfilo evden eve nakliyat firmamız, tecrübeli ekibi ve son teknoloji ekipmanları ile nakliye işlemlerinizi, kısa zaman içerisinde ve güvenli olacak şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

Ofis taşıma konusundaki başarımızı, yıllardır verdiğimiz hizmetler sonucunda edindiğimiz bilgi birikim ve tecrübelere borçluyuz. Ofisinizde bulunmakta olan eşyalarınız, kısa zaman içerisinde ve güvenli bir şekilde belirttiğiniz yeni adresinize firmamız aracılığı ile taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir. Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız, siz değerli müşterilerimizin eşyalarına sigorta uygulayarak eşyalarınızı güvence altına alarak korumaktadır.

Evden Eve Nakliyat ile Ofis ve İşyeri Taşıma

Evden eve nakliyat ofis taşıma
Evden eve nakliyat ofis taşıma

Ofis taşıma işlemi son derece önem verilmesi gereken hassas bir konudur. Taşıma şirketi seçimi yapılırken kaliteli firmalar tercih edilmelidir. Nakliye firmasının sigorta uygulayan güvenilir firmalar arasında yer aldığına mutlaka dikkat edilmelidir. Eşyalarda meydana gelebilecek hasar ihtimali göz önüne alınmalı ve zararın karşılanabilmesi için eşyalarınıza sigorta sisteminin uygulandığından emin olmanız gerekmektedir.

İşyeri taşıma işleminizi gerçekleştirebilmek için öncelikle expertiz raporu hazırlanması gerekmektedir. Hazırlanan rapor sonucunda taşıma işlemlerinde kullanılacak araç, gereç, nakliye sırasında kullanılacak aracın büyüklüğü, nakliye ücreti ve ofis eşyası taşıma hizmeti için gün belirlenir. Belirlenen gün ve saatte nakliyenin kısa zamanda gerçekleşmesi için gereken profesyonel elemanların sayısı belirlenerek hesaba dahil edilir.

Belirlenen gün ve saatte, alanında tecrübeli ekip arkadaşlarımız, ofis taşıma işlemi sırasında kullanılacak ekipmanları ile nakliye için hazırlık çalışmalarına başlar. Nakliye için ürünlerin ambalajlanması gerektiğinden, ilk etapta küçük parça eşyalar ambalajlanarak işe başlanır. Nakliyat sırasında en çok dikkat edilmesi gereken, ürünlerin ambalajlanmasının doğru ve özenli bir şekilde yapılmasının gerekli oluşudur.

Ambalajın iyi yapılmadığı durumlarda, nakliye sırasında koli alttan açılarak ürünler dökülebilir ve koli içindeki ürünler kırılarak zarar görebilir. Firma çalışanlarımız tecrübeli kişilerden meydana geldiğinden ofis taşıma işlemlerinde kolilerin düzgün bir şekilde paketlenmesi sağlandığından herhangi bir sorun meydana gelmemektedir. Parça eşyalar kaldırılınca büyük çaplı eşyaların sökme işlemlerinin yapılabilmesi için alan sağlanır.

Ofis taşıma işlemleri sırasında taşınması zor olan eşyalar, vidalarından sökülür ve ambalajlanarak nakliye araçlarına taşınır. Eşyalar, araç içerisinde ağır olanlar alta gelecek şekilde konulur ve özenle yerleştirilir. Hafif olan ofis eşyalarının nakliye sırasında zarar görmesini engellemek için gerekli tedbirler alınır. Eşyalar taşınacağı yere götürülür, montajları yapılarak kullanıma hazır hale getirilir

Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı
Ofis Taşımacılığı

İstanbul iş alanının en yoğun olduğu bölgelerden bir tanesidir ve aktif olarak ofisler farklı alanlara taşınabilmektedir. Ofis taşıma İstanbul ilinin tüm ilçelerine yapılmaktadır ve firmamız, ofisinizin nakliyesini sigorta kapsamında gerçekleştirmektedir. Ofis taşımacılığı oldukça dikkat gerektiren bir iştir bu nedenle nakliye için anlaşma yaptığınız firmanın güvenilir ve deneyimli kişilerden oluşması gerekmektedir.

Nakliyenin başarılı ve sorunsuz geçmesini sağlamak için firma olarak teknolojiyi yakından takip etmekte ve en son çıkan teknolojik ürünlerden istifade etmekteyiz. Ofisiniz oldukça yüksek bir katta bulunsa dahi asansörlü taşıma sistemimizi kullanarak eşyaları indirebilir ya da çıkarabiliriz. Asansör sisteminin sağladığı avantaj nedeniyle, eşyalarınız kısa zaman içerisinde nakliye aracımıza taşınması sağlanabilmektedir.

Firmamız, ofis taşıma işlemlerini başarılı şekilde gerçekleştirmekte ve nakliye sektöründe güvenilirliğiyle tanınmaktadır. Nakliye işlemlerini gerçekleştiren kadromuzdaki elemanlarımız tecrübeli kişilerdir ve işlerini profesyonel şekilde tamamlamaktadırlar. Ofisinizin taşınma işlemlerinde bize güvenebilir ve taşınma işlemlerinizi firmamız aracılığıyla hızlı ve güvenilir bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Ofisinizde yer alan tüm eşyalarınıza aynı özen ve itina gösterilmektedir.

Firmamız kadrosunda yer alan tüm çalışma arkadaşlarımız tecrübe sahibi kişilerden meydana gelmektedir. Profesyonel kadromuzla, nakliye sırasında herhangi bir sorun yaşamazsınız. Ofis taşıma  işlemlerinizi en kısa zamanda ve en iyi şekilde gerçekleştirmek için gayret ederiz. Eşyalarınız sigortalı olarak taşındığından nakliye sırasında oluşabilecek herhangi bir hasara karşı firmamızın garantisi kapsamında yer almaktadır.

Eşyaların paketlenmesi yapılırken ve paketlenmesi tamamlanan eşyaların nakliye aracına taşınması sırasında oldukça dikkat edilmesi gerekmektedir. Ofis taşıma işleminin profesyonel kişiler tarafından yapılması son derece önemlidir. Ofis eşyaları oldukça hassas ve kırılmaya müsait eşyalardan oluştuğundan, nakliye sırasında da son derece özenli ve dikkatli hareket edilmesi eşyaların zarar görmemesi açısından önem taşımaktadır.

Ofis Taşıma Şirketleri

Özfilo evden eve nakliyat firması benzer taşıma şirketleri arasından tecrübesi, başarıları ve hizmet kalitesi ile öne çıkmaktadır. Ofis taşıma işlemlerinde profesyonel ekip ve ekipmanları ile daima kaliteli hizmet vermekte olan firmamız, siz değerli müşterilerimizin taktirini ve beğenisini kazanmış durumdadır. Firmamız, nakliye sektöründe ki başarısı nedeniyle kaliteli firmalar arasında yer almaktadır.

Yıllardır nakliyat alanında başarılı şekilde hizmet sunan firmamız, paketleme, taşınması zor eşyaların sökülerek yeniden montajlanmasını özen ve itinayla yapmaktadır. Nakliye sırasında son derece dikkatli, hızlı ve özenli şekilde hareket edilmekte, eşyalarınız sigortalanarak güvencemiz altına alınmaktadır. Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız, ofis taşıma ve nakliye işlemlerinde müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hareket etmektedir.

Firmamıza ait nakliye asansörlerimiz bulunmaktadır ve istemeniz halinde asansör sistemimizi eşyaların nakliyesi sırasında kullanabilir, böylelikle daha hızlı nakliye hizmeti sağlayabiliriz. Asansör sistemi kullanılması ile yüksek katlarda bulunan ofislerin, ofis taşıma işlemleri kısa zamanda ve güvenli şekilde sağlanmaktadır. İşimize gösterdiğimiz özen ve itina nedeniyle müşterilerimiz tarafından beğenilen firmalar arasında yer almaktayız.

Asansörlü taşıma yöntemi kullanımı diğer taşıma yöntemleri arasında, yüksek katlı binalar için en çok tavsiye edilen nakliye yöntemidir. Bu yöntemin kullanılması durumunda, diğer yöntemlere kıyasla nakliye işlemi çok daha erken ve daha güvenli olacak şekilde gerçekleştirilmesi mümkün olmaktadır.

Ofis ve İşyeri Eşyası Şehirler Arası Nakliyat

Ofis eşyası nakliyatı İstanbul’un tüm ilçelerine yapıldığı gibi aynı zamanda ise ülkemizin tüm illerine de nakliyat hizmeti firmamız tarafından verilmektedir. Ofis içerisinde bulunan eşyalarınız, profesyonel ekibimiz tarafından oldukça dikkatli bir şekilde nakliye araçlarımıza özen ve itinayla taşınır. Eşyaların muntazam şekilde araç içerisine yüklenmesi sağlandığından, nakliyat sırasında zarar görmelerinin önüne geçilmektedir.

Ofis eşyaları genelde teknolojik ürünlerden meydana gelebildiğinden, araç içindeki konumlandırılması da oldukça önem verilmesi ve dikkat edilmesi gereken konular arasında yer alır. Uzman ekibimiz, ofis taşıma işlemi sırasında eşyaların nakliye aracına taşınmasında ve araç içerisine yerleştirme sırasında gösterdikleri itina ve özeni, belirtilen adrese eşyalar teslim edilirken de göstermeye devam etmektedir.

Firma çalışanlarımız, ofis taşıma işlemleri sırasında oldukça titiz davranmakta, eşyalarınızı dikkatli şekilde ambalajlayarak nakliyata hazır hale getirmektedirler. İşlerini hızlı ve dikkatli şekilde yapmaya özen gösterdiklerinden, ofis eşyalarınız kısa zamanda nakliye için uygun hale getirilecek ve kısa zaman içerisinde nakliye gerçekleşecektir. Eşyaların nakliyesini gerçekleştirecek olan şoförlerimiz yollara hakim, dikkatli ve profesyoneldirler.  

Nakliye işlemleriniz için firmamıza 7/24 ulaşabilir, randevu kaydı oluşturarak hizmetimizden faydalanabilirsiniz. İstemeniz halinde bize ozfilonakliyat.com web sitesi üzerinden de ulaşabilir, siz değerli müşterilerimiz için sunduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Nakliyat fiyatları eşyanın çokluğuna ve mesafeye göre değişiklik gösterdiğinden nakliye öncesi yapılacak expertiz raporu sonucuna göre ofis taşıma fiyatı belirlenmektedir.

İşyeri Taşıma

İşyeri taşıma, işyeri nakliyatı, işyeri eşyası taşıma
İşyeri taşıma, işyeri nakliyatı, işyeri eşyası taşıma

İşyeri taşıma, işyeri eşyası taşıma ya da işyeri nakliyatı da diyebileceğimiz bu hizmetimizde ister ofis ister işyeri olsun her türlü eşyanız güvenle taşınır. Her türlü işyeri taşıma hizmetini sunmaktayız. İstanbul merkezli firmamız İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye geneline işyeri taşıma işlemlerini yürütmektedir. Özfilo evden eve nakliyat olarak işyerinizi tam sizin istediğiniz gibi en hızlı ve güvenli şekilde uygun fiyatlarla taşıma görevini üstlenmekteyiz. Bilgi ve nakliyat işlemleri için hemen bizi arayın. 

Başa dön