İstanbul Ankara Şehirler Arası Nakliyat

Evden eve taşıma ihtiyacınızda Özfilo Nakliyat olarak sizlere hem ekonomik İstanbul Ankara şehirler arası nakliyat fiyatları hem de profesyonel hizmet sunmayı teklif ediyoruz.
İstanbul Ankara Şehirler Arası Nakliyat
İstanbul Ankara Şehirler Arası Nakliyat
İstanbul Ankara Şehirler Arası Nakliyat Yazı Özeti

Evden eve taşıma ihtiyacınızda Özfilo Nakliyat olarak sizlere hem ekonomik İstanbul Ankara şehirler arası nakliyat fiyatları hem de profesyonel hizmet sunmayı teklif ediyoruz. Yüksek katlar için asansörlü evden eve nakliyat, ücretsiz ekspertiz ve nakliyat sigortası size sunacağımız hizmetlerin sadece küçük bir kısmı olacaktır.

İstanbul Ankara Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti Ne İçerir

İstanbul’dan Ankara’ya evden eve nakliye işlemleri için öncelikle bu alanda güvenilir, saygın ve profesyonel bir firma tercih etmiş olmanız gerekmektedir. 26 Yıllık sektörel deneyimimiz ile sizlere en iyi şekilde pek çok hizmeti bir arada sunmaktayız. Peki, İstanbul Ankara şehirlerarası nakliyat hizmeti ne içermektedir?

Şehirlerarası Nakliyat Öncesi Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Firmamız her tür nakliyat işlemleri öncesi mutlaka ücretsiz ekspertiz göndermekte ve bu ekspertiz raporuna bağlı kalarak sizlere İstanbul Ankara şehirlerarası nakliyat fiyatı sunmaktadır. Nakliyat hizmetinin ilk adımı olan bu süreç ile size sunulan teklifi kabul etmeniz ve İstanbul’dan Ankara’ya şehirlerarası nakliyat tarihi belirlenmesi durumunda her iki tarafı da güvenceye alan taşıma sözleşmesi düzenlenmektedir.

Özfilo nakliyat önceliği olan % 100 müşteri memnuniyetine bağlı kalarak sözleşme içerisinde fiyata dahil tüm hizmetler ayrıntılı bir şekilde yer vermektedir. Bu alanda her zaman öncü ve kaliteden ödün vermeyen firmamız taşıma sözleşmesi maddelerine bağlı kalarak İstanbul Ankara şehirler arası nakliyat hizmetini size sunacaktır.

Zamanında Hizmet, Zamanında Teslimat

İstanbul Ankara şehirler arası nakliyat tarihi firma araçlarımız ve Özfilo nakliyatın profesyonel ekibi adresinizde hazır bir şekilde bulunarak taşıma sürecini başlatacaktır. Tüm eşyalarınız özenle paketlenecek ve araca taşınacaktır. Mobilya ustası tarafından mobilyalarınız demonte haline getirilerek numaralandırılacak ve sarılacaktır.

Elektronik eşyalarınızın söküm işlemleri bu konuda deneyime sahip personel tarafından yapılmaktadır. Tüm eşyalarınızın paketlenmesi, koruma naylonları ile sarılmasını takriben araca taşınarak özenli bir şekilde yerleştirilmektedir.

İstanbul Ankara Şehirler Arası Nakliyat Sigortası

Eşyalarınızın araca yüklenmesi ve aracın yola çıkması ile birlikte şehirlerarası nakliyat sigortası başlatılmaktadır. Yapılan bu sigorta tüm eşyalarınızı güvence altına almakta, herhangi bir hasar ya da kayıp olması durumunda maddi açıdan telafisini sağlamaktadır.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü evden eve nakliyat işlemlerinde ve aktif olarak eşya asansörü kullanımında son dönemlerde 25 kat yüksekliğe ulaşabilen teleskopik eşya asansörleri kullanmaktayız. Eşyalar özel ambalajlarla koruma altına alındıktan sonra asansörle araca taşınmaktadır.

Bu şekilde müşterilerimizin eşyalarının güvenli bir şekilde taşınmış olması firma imajımızı her zaman kaliteli bir şekilde oluşturmamıza olanak sağlamaktadır. Şehirlerarası asansörlü eşya taşımacılığı sırasında eşya asansörü kullanımı çevreye zarar vermeyecek şekilde gerçekleşmektedir.

İstanbul Ankara Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

Uygun İstanbul Ankara şehirler arası nakliyat fiyatı sunmuş olduğumuz teklifleri, müşterilerimizin diğer firmalarla kıyaslama yapabilmesi için zaman ve bilgi sunmayı asla ihmal etmiyoruz. Özel ambalajlar kullanmakta, özel teknikler kullanarak eşyaları hasarsız bir şekilde istenilen noktaya ulaştırmaktayız. Şehir içi ortamlarda trafiği aksatmayacak çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İnsan yaşamına saygılı şehirlerarası eşya taşımacılığı en temel ilkelerimiz arasında yer almaktadır.

Kurumsal ve profesyonel olmayan bazı şehirlerarası evden eve nakliyat firmaları ile ucuz fiyata yapılan taşımaların neticesinde ortaya çıkan sorunların önüne geçilemez şekilde büyüdüğü görülmektedir. Bütün bunları engelleyebilmek adına firmamız sürekli araç filosunu yenilemekte, personelini düzenli olarak eğitmekte ve sizlere kaliteli profesyonel hizmeti en iyi İstanbul Ankara şehirler arası nakliyat fiyatları ile sağlamaya çalışmaktadır.

Şehirlerarası Nakliyat da Neden Özfilo Nakliyat Tercih Etmeliyim?

Özellikle şehirlerarası taşımacılık da profesyonel nakliyat hizmeti yürüten Özfilo nakliyat personelimiz, en uzak mesafeye nakli yapılacak şekilde eşyaları paketlemekte, montaj ve demontaj işlemlerinde şehirlerarası nakliyat anlayışı çerçevesinde çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Müşteri Memnuniyeti Önceliklidir

 % 100 müşteri memnuniyeti çerçevesinde 7 gün 24 saat bütün taşıma taleplerinize en güzel cevabı oluşturan çözüm odaklı çalışma prensibini benimsemiştir. Evden eve nakliyat firması olarak müşteri memnuniyetine yönelik sürekli olarak geliştirmeler yapmaktayız.

Nakliyat Sözleşmesi İle Hizmet Güvencesi

Özfilo nakliyat olarak taşınma anlaşmasının sağlanması sonrasında mutlaka kapsamlı bir nakliyat sözleşmesi düzenlemektedir. Her ne suretle olursa olsun size sunacağımız hizmetlerin eksiksiz olarak yerine getirilmesi ve eşyalarınızın güvenle taşınması için gerçekleştirdiğimiz sözleşmenin her noktasına uymakla yükümlü olduğumuzun bilincinde olarak hareket etmekteyiz.

Sigorta Güvencesinde İstanbul Ankara Şehirlerarası Nakliyat Gerçekleştirir

Firmamız şehirlerarası gerçekleştirilecek tüm nakliyat hizmetlerimizde mesafe fark etmeksizin sigortalı eşya taşıma hizmeti vermektedir.

Sigortalı şehirlerarası nakliyat için uygulanan bütün plan ve programlar tamamen oluşabilecek en ufak hasara karşı kasko niteliğinde gerçekleşmektedir. Burada sigortanın neleri kapsadığını, hangi hasarları karşılayacağını, hangi hasarların nasıl meydana geldiğinde karşılayacağını açık ve net bir şekilde belirterek eşya sigortalama işlemi tamamlanır.

Özenli Paketleme, Güvenli Evden Eve Taşıma

Eşyalarınızın paketleme süreci firmamız tarafından yapılmaktadır. Bu nedenle sadece özel eşyalarınızı paketlemeniz yeterli olacaktır. Ekspertiz raporu doğrultusunda uygun sayıda ve yetkinliğe sahip Özfilo nakliyat ekip elemanları taşınma sırasında adresinizde hazır bulunacaktır. Mobilya ustamız tarafından mobilyalarınız sökülerek ambalajlanırken diğer tüm eşyalarınız sarılarak taşıma kolilerine yerleştirilir.

Paketlenen tüm eşyalarınız dikkatli bir şekilde araca taşınmaktadır. Bu aşamada gerekli ise asansörlü taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir. Eşyalarınızın araç içerisine yerleştirilmesi eşyaların devrilmeyeceği, kırılmayacağı ve birbirine hasar vermeyeceği bir düzende yapılması profesyonel ekip arkadaşlarımız tarafından gerçekleştirilir.

İstanbul Ankara şehirlerarası nakliyat hizmetimizin son adımı olan Ankara’da, eşyalarınız adresinize özenle teslim edilerek paketlemeler açılır ve yerlerine yerleştirilir. Demonte edilen mobilyalarınız mobilya ustamız tarafından monte edilirken elektronik cihazlarında montaj işlemleri tamamlanır.

İstanbul Ankara şehirler arası nakliyat hizmeti ihtiyacınız için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilir, ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanarak profesyonel hizmet ve en uygun şehirler arası nakliyat fiyatları ile sizde tanışabilirsiniz.

Başa dön