Üsküdar Evden Eve Nakliyat Firması

Firmamız, evden eve nakliyat ihtiyaçlarının yoğun yaşandığı bölgelerden biri Olan Üsküdar’da da hizmet vermektedir. Üsküdar evden eve nakliyat sürecimiz ücretsiz ekspertiz hizmeti ile başlayacak olup sigortalı taşıma hizmetimizin son bulduğu varış noktasında tamamlanmaktadır.
Üsküdar Evden Eve Nakliyat
Üsküdar Evden Eve Nakliyat
Üsküdar Evden Eve Nakliyat Firması Yazı Özeti

Üsküdar Evden Eve Nakliyat Firmaları

Evden eve nakliyat Üsküdar ilçesi için hizmet sağlayan pek çok firma bulunmaktadır. Evden eve nakliyat firma seçimi yaparken dikkatli olmanız gereken en önemli husus evden eve taşımacılık fiyatı değil firmanın kurumsal ve tecrübeli bir alt yapıya sahip olmasıdır. Gerek kurumsal gerekse de 26 yıllık tecrübeye sahip Özfilo evden eve nakliyat olarak, sizlere güvenli ve en iyi evden eve nakliyat fiyatları ile hizmet vermekteyiz.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Firmamıza gelen Üsküdar evden eve nakliyat taleplerini ivedilikle yanıtlanmakta ve randevu alınarak ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlanmaktadır. Taşınılacak adresinize ulaşan keşif personelimiz tarafından taşınacak eşya miktarı montaj ve demontaj yapılacak eşya cinsi ile birlikte çıkılacak ya da inilecek kat gibi tüm detaylar titizlikle not edilmektedir.

Taşınma sürecinin hızlı ama güvenli bir şekilde yönetilebilmesi için apartman önü, giriş kapısı, merdivenler, eşyaların çıkacağı iç oda ya da pencere ölçüleri not alınmakta ve planlama yapılmaktadır. Asansörlü evden eve nakliyat işlemi olarak devam edilmesine karar verilmesi durumunda bu husus ekspertiz raporuna not düşülecektir.

Ambalajlama Ekibimiz İle Hasarsız, Güvenle Taşıma

Evden eve nakliyat Üsküdar semtimiz için anlaşılan tarih ve saatte nakliye ekibimiz ile ekipmanlarımız adresinizde hazır bulunurlar. Taşınma sürecinin ilk adımı olan eşyaların ambalajlanarak güvenli koli ya da kutuların içerisine yerleştirilmesi gerçekleştirilir. Beyaz eşyalar sarılarak koruma altına alınmakta, mobilyalara ise demonte edilerek ambalajlama işlemine tabi tutulmaktadır.

Mutfak eşyalarının sarılarak kolilenmesi, giysilerin taşıma kolilerine ya da elbise dolaplarına alınması, diğer tüm eşyaların balonlu naylonlar vasıtası ile güvenceye alınması hasarsız bir evden eve nakliyat sürecinin önemli adımlarından olmaktadır.

Montaj Demontaj Dahil Taşıma

Özfilo evden eve nakliyat olarak sunduğumuz tüm evden eve nakliyat fiyatları montaj demontaj dahil taşıma olacak şekilde sunulur. Ekibimizde yer alan uzman mobilya ve elektrik ustası tarafından tüm mobilya ve cihazlar demonte edilmektedir. Ambalajlama ekibimiz tarafından dikkatle paketlenir ve taşınmaya hazır duruma getirilir.

Varış noktasında eve taşınan tüm eşyalar dikkatli bir şekilde açılarak yerlerine yerleştirilmektedir. Demonte edilen mobilyaların montaj işlemi yine mobilya ustası ekibimiz tarafından gerçekleştirilir. Tüm elektronik cihazlarınızda alanında uzman elektrik ustası tarafından monte edilecektir.

Üsküdar Evden Eve Asansörlü Taşımacılık

Evden eve taşımacılık sürecinde ister müşteri talebi isterse de ekspertiz personelimiz tarafından asansörlü taşımacılık yapılması gerekliliği ortaya çıkabilir. Bu durumda Üsküdar asansörlü evden eve nakliyat hizmeti sunulmaktadır.

Taşınma sırasında asansörlü nakliyat aracımız hazır olmakta ve en uygun noktada asansör kurulum işlemi gerçekleştirilmektedir. Öncelikle demonte edilen mobilyalar, koltuklar ve beyaz eşyaların asansör vasıtası ile araca indirilmesi ve araç içerisine yerleştirilmesi tamamlanır. Ardından diğer koliler ve taşıma kutuları asansöre yüklenerek araca indirilir.

Araca ulaşan her eşya büyük bir özen ile araç içerisine yerleştirilmektedir. Seyahat sırasında devrilme, çarpma gibi sebeplere bağlı olarak hasarların oluşmaması için araç içine yerleştirme işlemi bu konuda deneyimli personelimiz tarafından yapılır.

Sigortalı Taşımacılık

Taşınma noktasında eşyalarınızın araç içerisine yüklenmesi ve aracın yola çıkması hazır olduğunda Özfilo evden eve nakliyat olarak nakliyat sigortası düzenlemekteyiz. Nakliyat sigortası sizlere sunduğumuz Üsküdar evden eve nakliyat hizmetimizin bir parçası olup tüm eşyalarınıza güvence sağlayan bir hizmet olarak öne çıkmaktadır.

Üsküdar Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Özfilo evden eve nakliyat olarak 26 yılı aşkın süredir sizlere hizmet vermekte ve bu hizmetlerimiz doğrultusunda % 100’e yakın müşteri memnuniyeti ile hizmetlerimizi tamamlamaktayız. En iyi Üsküdar evden eve nakliyat fiyatları ile de tercih edilen firmamız en iyi fiyata en yüksek kalite de hizmet sunmaktadır.

Evden eve nakliyat fiyatları belirlenmesinde Özfilo evden eve nakliyat olarak ekspertiz raporunu baz almaktayız. Bu rapor içerisinde yer alan eşya miktarı, gidilecek km ile birlikte sizlere sunulacak tüm hizmetler detaylı bir şekilde yer almaktadır. Bu nedenle Üsküdar evden eve nakliyat fiyatları size özel belirlenir ve firmamızdan hizmet aldığınızda hiçbir şekilde ek ücret ya da masraf talebi ile karşılaşmazsınız.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on skype
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram
Share on print
Başa dön